Припинення ФОП (закриття)

Якщо Ви вирішили припинити свою діяльність ФОП, необхідно подати державному реєстратору заяву про припинення діяльності ФОП, подати звітність до податкових органів та сплатити податки, пройти перевірку контролюючих органів та знятися з обліку в органах державної фіскальної служби, статистики.
Юристи компанії Zakon911 допоможуть Вам ліквідувати ФОП.
Що для цього потрібно? Все просто! Швидка ліквідація за телефонами 098 558 95 96

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста (безкоштовна у разі замовлення послуг з припинення реєстрації)
- Юридична консультація юриста (500 грн у разі, якщо Ви замовляєте консультацію без замовлення послуг з припинення ФОП)
- Подання заяви про припинення діяльності ФОП держреєстратору
- Зняття з обліку в податкових органах
- Зняття з обліку в органах Статистики
- Закриття банківських рахунків

Замовити послугу>>

Особливості припинення ФОП (закриття)


Ліквідація або припинення ФОП грунтуется на вимогах ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
Першим кроком до припинення ФОП є подання заяви про припинення ФОП до державного реєстратора за місцем проживання фізичної особи підприємця.
Реєстратор зобов’язаний розглянути таку заяву впродовж 24 годин та внести у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) відповідний запис про припинення ФОП. Другий крок – це подача звітності до органів ДФС. В залежності від систем оподаткування подаються відповідно звіти.
Так, наприклад для 3 групи потрібно подати Податкову декларацію платника єдиного податку, звіт по ЄСВ, а уразі якщо ФОП був платником ПДВ, то обовязково подається декларація з ПДВ.
Після подачі звітності, обов’язково потрібно сплатити належні до сплати податки.
Крок 4 перевірка органів ДФС. Після подання звітності та сплати податків, органи ДФС в обов’язкому порядку переверяють діяльність ФОП.

Крок 5 зняття з обліку в органах ДФС, Статистики, Пенсійного фонду.
З моменту, коли в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з’являється інформація щодо припинення діяльності ФОП, можна подавати відповідні заяви про зняття з обліку ФОП в органи ДФС, Статистики, Пенсійного фонду.
Це потрібно робити в обов’язковому порядку. Оскільки у разі якщо не знятись з обліку, то в майбутньому скоріше за все Вам будуть нараховані суттєві щтрафи.
Крок 6 Закриття поточного рахунку в банку – це останный етап припинення ФОП. Для того, щоб закрити розрахунковий рахунок в банку потрібно подати до банку відповідну заяву, в якій довести до відома банк про те, що ФОП припинив свою діяльність.
Юристи Zakon911 допоможуть Вам закрити ФОП впродовж 2-3 місяців.
Звертаємо Вашу увагу, що консультації юристів Zakon911 є безкоштовними у разі замовлення послуг щодо проведення реєстрації ФОП ТОВ у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія Паспорту особи
• Копія ідентифікаційного коду особи (РНОКПП)

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути змінений.