Скарга про захист прав споживачів

    Скарга про захист прав споживачів – складається у випадках, коли Ваші права як Споживача порушені і Продавець або Надавач послуг не бажає виправляти ситуацію мирним шляхом. Так, найчастіше Продавці не хочуть приймати неякісний товар або повертати кошти, ціни в цінниках відрізняються від цін у чеках та інше. В цих випадках скарга подається до контролюючих органів. Одним із таких органів є Держпродспоживслужба.
     Скласти скаргу з питань захисту прав споживачів в найкоротші терміни та подати до Держпродспоживслужби допоможуть Вам юристи Zakon911. Замовлення послуг на нашому сайті або за тел. 095 753 04 24
    

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналітичне роз’яснення ситуації
- Консультація юриста (ЗУ Про захист прав споживачів)
- Складання скарги до Держпродспоживслужби

Вартість послуг: 500 грн

Замовити>>

Особливості подання скарги про захист справ споживачів


    В рамках досудового врегулювання спору в справах про захист прав споживачів ефективний метод виправлення ситуації – подання скарги Споживача до Держпродспоживслужби (державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів).
     Держпродспоживслужба є контродлюючим органом, який окрім іншого здійснює державний нагляд у сфері безпечності харчових продукітів, сфері дотримання санітарного законодавства, системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу, за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та інше.
     Хоча Скарга до Держпродспоживслужби подається в довільній формі (законом чітко не установлена форма скарги), але потрібно розуміти, що вона має бути змістовною, аргументованою та підкріпленою доказами. Юридично вірне складання скарги про захист прав споживачів є гарантом вирішення питання на Вашу користь.
     Отже, не варто нехтувати своїми правами, передбаченими законодавством України, користуйтесь захистом, який є ефективним у 70% випадків. Ми допоможемо Вам скласти скаргу з урахуванням особливостей вашої ситуації та проінструктуємо Вас як подати цю скаргу до Держпродспоживслужби.

Пакет документів для замовлення послуги:


- Підтвердження оплати (чеки, квитанції)
- Факти неякісного товару, товару із недоліками (фото)
- Гарантійний документ (якщо є)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.