Поділ спільного майна подружжя

    Поділити спільне майно подружжя можна і під час існування шлюбу, і в процесі розлучення, і після розлучення. Насьогодні існує добровільний порядок поділу майна та судовий.
     Добровільний порядок передбачає досягнення домовленості між подружжям у формі нотаріально посвідченого договору про поділ майна, в якому визначені частки кожної Сторони.
     Якщо домовленості досягти не вдається, єдиний вихід - вирішення спору в судовому порядку. Суд визначає розмір часток кожного з подружжя та здійснює саме поділ майна відповідно до встановлених часток.
     Замовити юридичну консультацію щодо поділу спільного майна подружжя на нашому сайті можна за тел.050 635 74 41

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


Судовий поділ майна
- Юридична консультація адвоката
- Збір доказової бази
- Складання позовної заяви
- Складання процесуальних документів (заяви, клопотання)
- Представництво адвоката в судових засіданнях
Нотаріальний договір
- Розробка договору про поділ сумісного майна подружжя
- Реєстрація договору у нотаріуса
Вартість послуг юриста: від 1000 грн.
Замовити>>

Особливості поділу майна подружжя


    Розлучення може відбуватись при різних обставинах.
Поділити сумісне майно подружжя має право як в результаті розірвання шлюбу так і без нього.(ст. 69 Сімейного кодексу України).
     Поділ майна без розлучення можливий за згодою сторін шляхом укладання договору про поділ майна, який має бути зареєстрований у нотаріуса. У цьому разі ми проводимо юридичну консультацію та розроблюємо проект договору про поділ сумісного майна подружжя. Перед розробкою проекту договору, після аналізу конкретно Вашої ситуації готуємо пакет документів. Якщо мова йде про нерухоме майно таке як земля, або квартира чи будинок до укладання договору готується відповідна технічна документація (наприклад, встановлення меж), в деяких випадках потрібна реєстрація права власності та інше.
     Вартість послуг залежить від об’єму робот юриста та витраченого часу спеціалістів із розрахунку вартості 1 години роботи спеціаліста 500 грн.
     Поділ майна подружжя при розлученні
     Якщо у подружжя виникла суперечка щодо поділу майна при розлучені, однозначно вихід один – вирішення спору в рамках судового процесу.
     Відповідно до ст.70 Сімейного кодексу України (СКУ) в разі поділу спільного сумісного майна, – частини майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не передбачено домовленістю між ними або шлюбним договором.
     Проте, в ч.2 цієї ж статті суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення. Таким чином, враховуючи принцип змагальності сторін, кожна сторона повинна довести ці обставини, які мають істотне значення.
     Наші адвокати допоможуть Вам довести законність, правомірність Ваших вимог та заперечень. Знайдуть докази, які відіграють ключову роль у вирішенні спору, представлять Ваші інтереси у вигідному для Вас аспекті.

Пакет документів для замовлення послуги:


- Копія паспорту;
- Копія ідентифікаційного коду (РНОКПП);
- Оригінал свідоцтва про шлюб (якщо його немає – допоможемо Вам отримати дублікат)
- Копія свідоцтва про народження дітей
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.