Юридичний аналіз документів

    Юридичний аналіз документа – це детальна перевірка документа на відповідність діючому законодавству України, його коректування (в разі необхідності), оцінка існуючих ризиків та прогнозування правових наслідків.
     Перевірка документа надає певні гарантії, безпеку майбутніх угод, діяльності та процесів життя людини чи суб'єкта господарювання.
     Юристи Zаkon 911 зроблять юридичний аналіз Ваших документів у найкоротші строки.
     Для замовлення послуги юридичного аналізу документа потрібно лише заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати 8 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


Юридичний аналіз документу
· Внесення коректувань у документ (за необхідністю)
· Юридичний висновок
· Юридична консультація

*Перелік послуг не є вичерпним, адже формується в залежності від потреб та поставлених завдань
Строк юридичного аналізу документа від 1 до 3 робочих днів.

Замовити послугу>>

Особливості юридичного аналізу документів


    Юридичний аналіз або правовий аналіз документів доречно робити перед укладенням договорів купівлі-продажу, кредитування, оренди тощо.
     Так, Ви зможете бути впевненими у безпечності майбутньої угоди, оскільки юристи роблять перевірку договорів перш за все з точки зору виявлення ризиків. У разі якщо ризики виявленні, до договору або контракту вносяться відповідні корегування, які направлені на захист Ваших інтересів. По Вашому побажанню замість внесення коригувань до самого документа, юристи можуть скласти протокол розбіжностей, який у майбутньому підписується разом із основним договором.
     Протокол розбіжностей - це документ, складений стороною, що отримала проект договору, яка згодна укласти договір, але на інших умовах, що відрізняються від тих, які містилися в проекті договору. Розглядається в якості нової оферти.
     Юристи здійснюють перевірку наступних документів: договори, заяви, документи, які посвідчують право власності, інструкції, звіти, акти, розписки, ордери, розпорядження, накази, положення, правила, судові документи та інше.
     Серед судових документів юристи здійснюють перевірку судових рішень, заяв, позовних заяв, апеляційних скарг. В результаті аналізу судових документів Ви отримаєте детальну юридичну усну або письмову консультацію щодо способів захисту, перспектив судового розгляду, строків позовної давності, доказової бази.
     Виконавчі документи, які виникають в процесі виконавчого провадження також підлягають правовій оцінці. У юридичному висновку юрист оцінить дії або бездіяльність виконавця, перевірить відповідність строкам, додержання законного порядку виконавчого провадження. Окрім того, Ви отримаєте окремі рекомендації щодо способів оскарження дій виконавця, вчинення дій, які прискорять стягнення боргу за законом.
     Для здійснення перевірки Ваших документів досвідченими юристами, залиште заявку на нашому сайті.