Податкові спори в судовому порядку

    Найбільш поширеними податковими спорами є:
• Спори з оскарження повідомлення рішень
• Накази про проведення перевірок
• Відмова податкової у прийнятті податкової декларації
• Коригування податкових накладних
• Відмови у відшкодуванні бюджету
• Податкові вимоги
     Якщо у вас виник податковий спір або Ви просто не знаєте як оскаржити дії податкової, не марнуйте час! Звертайтеся за екстреною юридичною допомогою податкових адвокатів за тел. 095 753 04 24
    Адвокати та юристи Zakon911 допоможуть Вам обрати найбільш ефективний спосіб вирішення питання та слідуючи обраній стратегії представлять Ваші інтереси в суді або в податкових органах

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Юридична консультація адвоката
- Аналіз документів підприємства
- Аналіз та правова оцінка повідомлення-рішення чи інших документів
- Оскарження наказів, інших документів податкової
- Оскарження податкового рішення в с суді
Вартість послуг: від 5000 грн

Замовити>>

Особливості податкових спорів в суді


    Пам’ятайте! У разі, якщо Ви отримали повідомлення-рішення або Вам відмовили у прийнятті податкової декларації, або на майно накладений арешт треба діяти швидко, адже час на оскарження обмежений законодавством!
     Порядок проведення процедур адміністративного оскарження регламентований Податковим кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення.
     Найбільш дієвим способом оскарження дій, рішень податкових органів є саме судовий.
     Окрім оскарження рішень ДФС, або дій працівників, можна відшкодувати понесені збитки підприємством у разі якщо наслідком неправомірних дій ДФС або рішень вони були понесені. Це може стати ще однією вимогою в позовній заяві. Проте такі вимоги повинні обов'язково підкріплюватись відповідними доказами (факти неправомірних дій ДФС, докази наявності шкоди). Окрім того, потрібно встановити причинний зв'язок між неправомірними діями і заподіяною шкодою.
     Звертайтесь за допомогою до адвокатів Zakon911 можна за тел. 095 753 04 24 або заповніть форму на нашому сайті. Адвокати детально проаналізують існуючу ситуацію, дослідять документи податкових органів, представлять Ваші інтереси в адміністративному суді.