Оскарження заповіту в суді. Визнання заповіту недійсним.

    Заповіт може бути визнаний недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі (стаття 1257 Цивільного Кодексу України).
     Оскарження заповіту в судовому порядку заінтересованою особою може здійснюватись впродовж 3 (трьох) років після смерті заповідача.
     Юристи Zakon911 готові надати детальну юридичну консультацію щодо оскарження заповіту в суді та визнання його або його частини недійсним.
     Залишити запит на отримання юридичної консультації можна за тел. 050 635 74 41 або через online формою на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз Заповіту та виявлення підстав задля оскарження заповіту
- Збір належної доказової бази
- Розробка судової стратегії
- Складання позовної заяви та інших процесуальних документів
- Представництво інтересів в суді

Вартість послуг: від 3000 грн
Замовити послугу>>

Особливості оскарження заповіту в суді. Визнання заповіту недійсним


    Оскарження заповіту є можливим виключно при наявності наступних підстав:
- Заповіт складено у момент, коли особа не усвідомлювала значення своїх дій та (або) не могла керувати ними (для встановлення такого психічного стану особи в момент складання нею заповіту необхідне призначення посмертної судово-психіатричної експертизи, при цьому відповідний висновок експерта є важливим доказом, проте не тягне за собою «автоматичного» визнання заповіту недійсним, оскільки таке рішення приймає суд, який враховує всі наявні докази в сукупності)
- Заповіт складено особою проти її справжньої волі внаслідок застосування до неї фізичного чи психічного тиску з боку іншої особи.
     Наслідки недійсності заповіту: недійсний заповіт не має юридичної сили і спадкування відбувається за правилами, які діють при відсутності заповіту.
     Юристи Zakon911 після аналізу заповіту та реальної ситуації визначать шанси на виграш в суді та якщо є сенс звертатися до суду, складуть позовну заяву, доберуть якісну доказову базу та представлять Ваші інтереси у суді.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія паспорту
• Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
• Копія заповіту

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.