Юридичні консультації про захист прав споживачів

    Ваші права порушені? Отримали неякісний товар або товар із недоліками? Юристи та адвокати Zakon911 кваліфіковано роз’яснять ситуацію, яка склалася та проведуть юридичну консультацію щодо застосування норм ЗУ «Про захист прав споживачів»
    Замовити юридичну консультацію можна за тел. 095 753 04 24 або заповніть форму-запит на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналітичне роз’яснення ситуації
- Консультація юриста (ЗУ Про захист прав споживачів)

Замовити>>

Права, гарантії та захист споживачів


    ЗУ «Про захист прав споживачів» передбачені права, гарантії та захист споживачів.
ЗУ «Про захист прав споживачів» застосовується cкрізь, де є учасником відносин споживач та різні суб'єкти господарювання у сферах торгівлі, послуг, будівництва, ресторанного бізнесу, освіти та інше.
     Завдяки ЗУ«Про захист прав споживачів» споживач має право вимагати повернення або обміну товару, повернення коштів за товар/послугу, вимагати відшкодування шкоди, у тому числі моральної шкоди та взагалі вимагати дотримання власних особистих прав.
     За порушення положень ЗУ«Про захист прав споживачів» суб'єктами господарювання, сфери торгівлі, послуг передбачена відповідальність. Штрафи досягають до ста неоподатковуваних мінімумів
     Отже, яким чином ефективно скористатися ЗУ «Про захист прав споживачів», які дії потрібно зробити, щоб захистити свої права та інтереси. На ці та багато інших питань дадуть відповіді юристи та адвокати Zakon911. Юристи нададуть юридичну оцінку діям продавців, надавачів послуг та сформують для Вас чіткий план дій, який Ви зможете втілити в життя. А якщо у Вас виникне бажання замовити додаткові послуги пов’язані із захистом Ваших порушених прав, будемо раді Вам допомогти.
     В рамках додаткових послуг Ви можете замовити:
- Складання скарги до Держпродспоживслужби
- Складання претензії
- Захист інтересів споживача у суді

Пакет документів для замовлення послуги:


- Підтвердження оплати (чеки, квитанції)
- Факти неякісного товару, товару із недоліками (фото)
- Гарантійний документ (якщо є)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.