Реструктуризація боргу за кредитом

    Реструктуризація боргу за кредитом – це зміна суттєвих умов договору, направлена на полегшення обслуговування споживачем кредиту. Ініціатором реструктуризації боргу може виступити як банк, так і сам Споживач.
     Застосовувати реструктуризацію боргу за кредитним договором доречно тільки у разі розуміння, що проблеми з виплатами по кредиту носять тимчасовий характер.
     Юристи Zakon911 готові надати детальну юридичну консультацію щодо реструктуризації вашого кредиту та скласти необхідне звернення до банку (ініціатива споживача про реструктуризацію боргу).
    Залишити запит на отримання юридичної консультації можна тел. 095 753 04 24 або заповніть форму на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз кредитного договору
- Збір доказової бази (докази про погіршення фінансового стану споживача)
- Складання листа до банку про реструктуризацію боргу
- Юридична консультація адвоката
Вартість послуг: 600 грн

Замовити>>

Особливості реструктуризації боргу за кредитом

    Результатом реструктуризації можуть бути:
- зменшення відсотка позики
- зменшення суми щомісячного платежу
- збільшення терміну
- кредитні канікули
    Перш ніж ініціювати реструктуризацію боргу за кредитом потрібно розуміти, що на перший погляд нові умови договору полегшать процес випплати грошових коштів споживачем за кредитним зобов’язанням. Проте, з іншого боку найчастіше банки вдаються до збільшення терміну виплат за кредитом, а отже і збільшення переплат за кредитом в цілому.
     Головне при ініціюванні реструктуризації боргу реально розуміти не тільки процес погашення заборгованості, але і наслідки такої реструктуризації в цілому.
     Юристи Zakon911 допоможуть Вам розібратися в питаннях реструктуризації боргу за кредитом та знайдуть для Вас оптимальне рішення при настанні фінансових труднощів зі сплати кредиту, підготують відповідні листи до банку та проведуть перемовини із банком.

Пакет документів для замовлення послуги:

• Копія паспорту
• Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
• Копія кредитного договору, додаткових угод
• Копія банківської виписки за кредитом
• Квитанції про сплату кредитних коштів