Претензії. Захист прав споживачів

    Претензія про захист прав споживачів – це перший офіційний документ, який потрібно офіційно надіслати продавцю або надавачу послуг. Складання претензії про захист прав споживачів є доречним при порушенні будь-яких прав споживачів, в тому числі, але не обмежуючись право на безпечну продукцію, право на інформацію, право на отримання якісного товару та інші права, передбачені ЗУ «Про захист прав споживачів»
     Юристи та адвокати Zakon911 у найкоротші строки складуть якісну претензію та нададуть юридичну консультацію з приводу порушених прав відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів».
     Для замовлення юридичних послуг заповніть online форму або просто зателефонуйте 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналітичне роз’яснення ситуації
- Консультація юриста (ЗУ Про захист прав споживачів)
- Складання претензії

Замовити>>

Шляхи вирішення конфліктних ситуацій при порушенні прав споживачів


    Конфліктні ситуації, пов’язані із порушенням прав споживачів можуть бути вирішені 2 способами:
1. В досудовому порядку (складання претензії, складання скарги)
2. В судовому порядку (захист, передбачений ст. 33 ЗУ«Про захист прав споживачів»)
     Досудовий порядок врегулювання спору про захист прав споживачів передбачає направленя Продавцю/надавачу послуг офіційної претензії.
     Юридично вірне складання претензії про захист прав споживачів є гарантом вирішення питання на Вашу користь. Найчастіше, Виробник чи Продавець, який бачить конкретну претензію вже готов піти на поступки та спір переходить до переговорної форми залагодження конфлікту. Адже кожен Виробник, Продавець чи Надавач послуг розуміє, що неотримання відповіді на претензії або отримання відповіді із порушенням строків або невиконання претензійних вимог Споживача є підставою для вирішенн спору в судовому порядку, що є додатковими витратами.
     Отже, не варто нехтувати своїми правами, передбаченими законодавством України, користуйтесь захистом, який є ефективним у 70% випадків. Ми допоможемо Вам скласти претензію з урахуванням особливостей ситуації. У разі необхідності, проведемо подальші переговори із опонентами та надамо консультацію щодо подальших дій.

Пакет документів для замовлення послуги:


- Підтвердження оплати (чеки, квитанції)
- Факти неякісного товару, товару із недоліками (фото)
- Гарантійний документ (якщо є)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.