Передсудове врегулювання суперечок, ведення переговорів

    Виникла конфліктна ситуація із роботодавцем? Не знаєте як залагодити трудовий спір та захистити свої інтереси?.
     Перед тим, як звертатись до суду, скористайтесь послугами адвокатів з трудового права Zakon 911 та спробуйте вирішити спір мирним шляхом.
     Адвокати Zakon 911 роз’яснять ситуацію, що склалася та допоможуть скласти відповідні документи для письмових звернень до роботодавця. А якщо виникне потреба, представлять Ваші інтереси під час перемовин із директором підприємства.
    Адвокати та юристи Zakon911 допоможуть Вам обрати найбільш ефективний спосіб вирішення питання та слідуючи обраній стратегії представлять Ваші інтереси в суді або в процесі переговорів. Залишити запит на отримання консультації можна за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналіз документів, ситуації в цілому
- Юридична консультація адвоката
- Складання заяв, листів (по ситуації)

Вартість послуг: від 500 грн
Замовити>>

Особливості врегулювання трудових спорів в передсудовому порядку


    Порядок розгляду трудових спорів визначений у КЗпП України (Кодекс законі про працю). У разі виникнення конфлікту перш за все потрібно спробувати звернутись до вишестоящого органу (директор, генеральний директор та інше), до комісії по трудовим спорам, якщо така є на підприємстві. У деяких випадках можна навіть звернутись до Державної служби України з питань праці.
     До вищестоящих органів рекомендуємо звертатись із письмовим зверненням, будь то скарга, інформаційний запит чи інше. І вже у разі неможивості вирішити трудовий спір у передсудовому порядку, працівник завжди має право звернутись до суду задля відновлення свої порушених прав. Залишити запит на отримання юридичної консультації можна за тел. 095 753 04 24
    

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія трудової книжки
• Копія трудового договору (в разі наявності)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.
Адвокати та юристи Zakon 911 після аналізу Вашої особистої ситуації нададуть правову оцінку подіям та запропонують найбільш ефективний шлях для вирішення трудового спору. У разі потреби підготують пакет документів для письмових звернень та зберуть доказову базу, складуть позовну заяву та представлять Ваші інтереси в суді.