Кредитний спір з банком, банківською установою

    Кредитний спір найчастіше виникає в результаті нарахування великих відсотків, неправомірної зміни відсотків, штрафів, пені, умов договору, які порушують права споживачів. Може бути вирішений як в досудовому порядку так і в суді.
     Отже, якщо Ви отримали від банку чи колекторів вимоги із погрозами про сплату боргу, не спешіть панікувати! Кредитний договір потрібно проаналізувати. Краще, якщо аналіз зробить кваліфікований юрист. Тоді стане зрозуміло які порушення допустив банк і як оптимальніше врегулювати спір.
     У разі якщо, Ви не можете більше оплачувати кредит, оскільки обставини життя значно змінилися також не впадайте у відчай. Завжди можна провести перемовини із банком на предмет реструктуризації боргу або кредитних канікул.
     Юристи Zakon 911 допоможуть вирішити ситуацію із кредитними спорами та знизять негативні наслідки несплати або затримки сплати боргу за кредитом. Лояльні ціни та кваліфікований захист гарантуємо! Юридична консультація 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація адвоката
- Підготовка пакету документів (доказової бази)
- Складання інформативного запиту (за необхідністю)
- Складання претензії до банку, офіційного листа (в залежності від ситуації)
- Підготовка пакету документів до суду (у разі вирішення спору в суді)
- Складання позовної заяви, відзиву, клопотань (за необхідністю)

Вартість послуг: від 1000 грн
Замовити послугу>>

Особливості при вирішенні кредитних спорів з банками та банківськими установами


    Перспективи вирішення справи спору між фізичною особою і банком (банківською установою) в пользу фізичної особи можна визначити тільки після детального аналізу документів, таких як кредитний договір, додатки до нього, додаткові угоди. За результатом аналізу документів адвокати та юристи Zakon911 нададуть юридичну консультацію та запропонують оптимальний шлях вирішення проблем.
     Інколи доречно вирішувати кредитні проблеми шляхом перемовин з банком (складання офіційних листів, перемовини). В цьому разі юристи допоможуть зібрати необхідний пакет документів та скласти офіційний лист до банку. У разі потреби навіть приймуть участь у перемовинах із банком.
     А коли банк не йде на поступки єдиним способом врегулювання спору є судовий процесс.
     Результатами допомоги адвоката у справах по банківських кредитах можуть бути:
- визнання договору або частини договору недійсним
- зменьшення сумм процентів до 50%
- зменьшення штрафних санкцій та пені
- зняття арешту з рухомого та нерухомого майна
- зняття заборони виїзду за кордон
     Консультації адвоката та юристів Zakon911 є безкоштовними у разі замовлення послуг щодо вирішення питань по проблемним кредитам. Вартість консультації без замовлення послуг є платною та становить 500 грн.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія паспорту
• Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
• Копія договору, додаткових угод
• Копія банківської виписки за кредитом
• Квитанції про сплату кредитних коштів