Виїзд дитини на ПМЖ за кордон

    Виїзд дитини за кордон на постійне місце проживання (ПМЖ) невідмінно супроводжується збиранням великої кількості документів як в Україні так і в странах, де потрібно здійснити легалізацію постійного перебування дитини.
    Отримати дозвіл на виїзд дитини на ПМЖ можна шляхом звернення із заявою до територіального органу Державної міграційної служби. Відповідно до Наказу МВС № 816 від 16.08.2016 оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на ПМЖ здійснюється за місцем проживання. Заява приймається за умови подання заявником всіх необхідних документів, оформлених відповідно до вимог законодавства, і розглядається протягом трьох місяців з дня її подачі.
У разі якщо другий із батьків, залишається в Україні, то на виїзд дитини за кордон на ПМЖ потрібно отримати нотаріально посвідчену згоду. Відмова того з батьків, хто залишається є підставою для звернення до суду.
    Залишити запит на отримання юридичної консультації можна на нашому сайті або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація адвоката
- Підготовка пакету документів
- Нотаріальне посвідчення документів
- Представництво адвоката в державних органах
- Складання позовної заяви (в разі потреби)
- Представництво адвоката в судових засіданнях
- Підготовка процесуальних документів (заяви, клопотання)

Вартість послуг формується в залежності від Вашої особистої ситуації (різний об’єм документів)

Замовити послуги>>

Особливості виїзду дитини за кордон на ПМЖ


    Особливості оформлення документів
    Пакет документів, які необхідно підготувати подається до органа державної міграційної служби, який заводить справу і розглядає документи впродовж 3 місяців. Після чого приймається рішення про виїзд дитини за кордон на постіне місце проживання (ПМЖ).
     До підготовки документів треба підготуватися дуже ретельно і заздалегідь. Одразу зазначимо, що майже всі зібрані документи потрібно завірити у нотаріуса.
     Перелік документів, які потрібно зібрати для виїзду дитини за кордон в різних ситуаціях є різним. Наприклад, якщо один з батьків залишається в Україні, то потрібно додатково отримати його згоду (дозвіл), яка засвідчується нотаріально.
     Але що ж робити, коли батьки в розлученні або батько чи мати не дає свою згоду на виїзд дитини?
     Виїзд дитини за кордон на ПМЖ, яка не досягла 16 років за відсутності згоди одного з батьків може бути дозволений на підставі рішення суду. Отримати дозвіл на виїзд з дитиною за кордон на ПМЖ в судовому порядку іноді є єдиним виходом.
     Важливою у справах про отримання дозволу є якісно підібрана доказова база та грамото складена позовна заява. Результат судового розгляду залежить саме від переконливої аргументації позивача.
     Так, потрібно обов’язково отримати відмову батька чи матері у наданні згоди, докази доречності переїзду на ПМЖ для дитини. Юристи та адвокати Zakon911 дадуть якісну оцінку конкретно Вашої ситуації та допоможуть підготувати в найкоротші строки пакет документів для міграційної служби. У разі якщо з’явиться необхідність звернення до суду з приводу отримання дозволу на виїзд дитини за кордон, представимо Ваші інтереси в суді.

Пакет документів для замовлення послуги:


- Копія паспорту;
- Копія ідентифікаційного коду (РНОКПП);
- Оригінал свідоцтва про шлюб (якщо його немає – допоможемо Вам отримати дублікат)
- Копія свідоцтва про народження дітей