Зміна засновника (учасника) ТОВ

    Здійснити зміну засновника в Україні можна декількома способами:
- Купівля-продаж частки учасника ТОВ
- Дарування частки в статутному капіталі
- Спадкування частки в статутному капіталі
- Вихід з ТОВ
     Оптимальний шлях для обрання способу зміни засновника в ТОВ можна визначити лише індивідуально в залежності від того, які цілі поставленні і яка є сама причина таких змін.
     Юристи Zakon911 вже на першій консультації допоможуть Вам обрати оптимальний шлях для вирішення поставлених завдань. В залежності від обраної процедури зміни засновника ТОВ підготують відповідний пакет документів для проведення реєстраційних дій.
     Для замовлення юридичних послуг, пов'язаних зі зміною засновника ТОВ потрібно лише заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати за тел. 8 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста
- Складання документів, необхідних для реєстрації
- Посвідчення документів нотаріусом)
- Внесення змін у ЄДР реєстратором
- Виписка з ЄДРЗамовити послугу>>

Особливості зміни Засновника та учасника ТОВ


    Розглянемо докладніше способи зміни засновника ТОВ.
     Спадкування частки в статутному капіталі ТОВ
Така зміна Засновника (учасника) ТОВ можлива виключно у разі смерті Засновника (Учасника) згідно до ст. 23 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».
     Вихід учасника з ТОВ (ст.24 «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»)
Ключовим моментом при обранні такого способу зміни засновника (учасника) є доля учасників в уставному капіталі. Учасник товариства, частка якого у статутному капіталі товариства становить менше 50 відсотків, може вийти з товариства у будь-який час без згоди інших учасників.
Учасник товариства, частка якого у статутному капіталі товариства становить 50 або більше відсотків, може вийти з товариства за згодою інших учасників.
     Дарування частки в статутному капіталі
Учасник Товариства має право свою частку в ТОВ відчужити безоплатно. Це оформлюється договором дарування разом із актом-прийому-передачі, який посвідчується нотаріусом.
     Купівля-продаж частки учасника ТОВ.
Переважне право купівлі частки у статутному капіталі належить іншим учасникам товариства. Впродовж 30 днів інші учасники товариства можуть надати відповідь щодо купівлі частки. А в разі, якщо такої відповіді не надійшло, вважається що учасники ТОВ відмовились від здійснення покупки такої частки. Після цього учасник ТОВ, який має намір відчужити свою частку в Статутному капіталі.
     Купівля-продаж частки здійснюється за договором купівлі-продажу, актом-прийому-передачі, який посвідчується нотаріусом. Після того, коли обраний шлях зміни учасника ТОВ та підготовлений пакет документів готовий, частина документів посвідчується нотаріусом та проводяться реєстраційні дії.
     Процедура зміни учасників ТОВ має багато нюансів, незнання яких може перешкодити успішному результату.
     Юристи Zakon911 безкоштовно проконсультують Вас щодо зміни учасника ТОВ у конкретно Вашому випадку, та зроблять за Вас всі необхідні підготовчі дії, в тому числі розроблять документи та представлять Ваші інтереси у реєстратора.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія Статуту (у разі внесення змін до юридичної особи)
• Копія паспорту, ідентифікаційного коду (РНОКПП) засновників


Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.