Спори спадкоємців з кредиторами спадкодавця

    Спадкування - це перехід прав і обов’язків від спадкодавця (померлої особи) до спадкоємця. Разом із набуттям прав, майна, спадкоємець успадковує в тому числі і борги померлого.
    Якщо померлий не виплатив кредити за життя, то спадкоємець у разі отримання спадку зобов’язаний буде виплатити кредити за померлого.
     Якщо Ви отримали разом із спадком кредитні зобов’язання померлого, не впадайте у відчай, звертайтесь до адвокатів Zakon 911 за юридичною допомогою тел. 095 753 04 24 або залиште запит на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз ситуації
- Аналіз наявних документів
- Юридична консультація адвоката
- Досудове врегулювання спору (в разі доречності)
- Врегулювання спору в судовому порядку (за необхідністю)

Вартість послуг: від 500 грн

Замовити>>

Особливості спорів спадкоємців з кредиторами спадкодавця


    Внаслідок спадкування обов’язок повернення кредитних коштів переходить від померлого до спадкоємця. Проте рекомендуємо Вам повертати кредитні кошти банку тільки після детального аналізу документів юристом. Оскільки процес переходу кредитних зобов’язань до спадкоємця і відносин його з банком має певні особоливості, які мають відображення в чинному законодавстві України.
     Так, у разі порушення строків звернення банком до спадкоємця щодо повернення кредиту, спадкоємець може бути взагалі звільнений від сплати по кредиту.
     Банк має право звернутися до спадкоємця із вимогою про стягнення кредитної заборгованності виключно в межах наступних строків:
Протягом шести місяців від дня, коли він дізнався або міг дізнатися про відкриття спадщини, пред'явити свої вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, незалежно від настання строку вимоги.
Протягом одного року від настання строку вимоги - якщо банк не знав і не міг знати про відкриття спадщини.
     Також цікавим моментом є те, що під час прийняття спадщини припиняється нарахування штрафних санкції, процентів, пені та інших нарахувань по кредиту.
     Отже, якщо на практиці у Вас виникли окремі питання з приводу спадкування, в тому числі з’явились проблеми із кредиторами померлого, не втрачайте час, звертайтеся до нас за юридичною консультацією.
     Юристи Zakon911 розглянуть наявні документи, проаналізують Вашу особисту ситуацію та сформують чіткий план подальших дій, будь то вирішення спору в досудовому порядку (складання претензій, вимог, офіційних листів, проведення перемовин із банком) або в судовому порядку (захист інтересів в суді, складання позовної заяви та інших процесуальних документів).

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія свідоцтва про смерть
• Копія документів, які підтверджують отримання спадщини
• Документи від кредиторів (у разі наявності, листи, вимоги, судові позови, судові рішення)

Перелік документів не є вичерпним та може бути уточнений за результатами розгляду конкретно Вашої справи.