Отримання спадщини в судовому порядку

    Звернення до суду з приводу спадщини іноді є єдином способом вирішення проблем.

    Підставами звернення до суду можуть бути:
- Спадкоємець вважає, що його право на отимання спадщини порушено
- Зацікавлена особа вимагає визнання заповіту недійсним
- Майбутні спадкоємці порушили строки вступу у спадщину
- Помилки в документах
     Адвокати Zakon 911, проаналізують дійсні обставини Вашої справи та нададуть детальну юридичну консультацію щодо питань спадкування, допоможуть Вам обрати найбільш ефективний спосіб вирішення питання та слідуючи обраній стратегії представлять Ваші інтереси в суді або в процесі переговорів. Залишити запит на юридичну консультацію можна за тел. 095 753 04 24 або через форму на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналіз документів
- Юридична консультація адвоката
- Підготовка доказової бази
- Складання позовної заяви
- Складання процесуальних документів (заяви, клопотання)
- Представлення інтересів в судових засіданнях

Вартість послуг: від 500 грн

Замовити>>

Особливості отримання спадщини в судовому порядку


    В першу чергу для того, щоб оформити спадщину потрібно звернутись до нотаріуса. Якщо в результаті звернення до нотаріуса порушені права спадкоємців, нотаріус зробив необґрунтовану відмову у оформленні спадщини, в документах знайдені помилки чи є факти, які впливають на прийняття спадщини, то для усунення перешкод для отримання спадщини, в тому числі встановленні чи опротестуванні юридичних фактів, потрібно звернутися до суду.
     У справах про спадщину особливо важливj. є якісно підібрана доказова база, яка знаходить своє відображення в обґрунтованій позовній заяві. Зібрані докази мають бути переконливими та викликати довіру до суду.
     Окрім доказів, в деяких справах виникає потреба провести судову (судово-медичну) (наприклад, справи про визнання заповіту недійсним) експертизу.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія свідоцтва про смерть
• Копія документів, які підтверджують спорідненість спадкоємця зі спадкодавцем
• Попередній перелік майна спадкодавця, яке на Вашу думку може стати об’єктом спадщини
• Відмова нотаріуса (у разі наявності)
• Правовстановлюючі документи на нерухомість
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.
Звернутись за юридичною консультацією з питань отримання спадщини в судовому порядку та замовити послуги адвоката щодо підготовки пакету документів (позовна заява, заяви, клопотання та ін.) та представлення Ваших інтересів в суді, Ви можете залишивши запит на нашому сайті або замовити послуги за телефонам