Визначення місця проживання дитини

    Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.
     На практиці такі спори вирішуються саме в судовому порядку.
     Юридично підіймати питання проживання дитини обов'язково потрібно, так як це в подальшому вплине на порядок виплати аліментів, на виїзд дитини за кордон та на інші процеси життя як дитини так і її батьків.
     Отримати консультацію щодо питань проживання дитини можна за тел. 095 753 04 24 або заповнивши форму на нашому сайті

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Юридична консультація адвоката
- Формування доказової бази
- Підготовка пакету документів
- Складання позовної заяви
- Представництво адвоката в судових засіданнях
- Підготовка процесуальних документів (заяви, клопотання)

Замовити>>

Аліменти на утримання дитини


    Визначення місця проживання дитини органом опіки та піклування
В разі виникнення спору щодо визначення місця проживання дитини один із батьків має право подати заяву разом із іншими документами до служби у справах дітей за місцем проживання дитини. Служба у справах дітей за підсумком аналізу документів та перевірки умов проживання (житлово-побутових умов) складає висновок про визначення місця проживання дитини.
     Наші юристи та адвокати допоможуть Вам підготувати необхідний пакет документів, у тому числі скласти відповідні заяви, для подачі до служби у справах дітей. В разі необхідності зможуть кваліфіковано надати юридичну допомогу в аспекті представництва Ваших інтересів у самій службі та інших державних органах.
    Визначення місця проживання дитини в судовому порядку
     Чітка стратегія захисту, аргументована доказова база є основними чинниками, які мають істотне значення у справах про визначення місця проживання дитини. Для підготовки пакету документів до суду потрібно підійти ретельно.
    Наші юристи допоможуть Вам підготувати якісну доказову базу - отримати свідчення свідків, довідки про доходи, документи, які підтверджують відсутність заборгованості, медичні довідки та висновки, характеристики з місць роботи, акти обстеження житлових умов, документи, які підтверджують право власності на іншу нерухомість, висновок органу опіки та піклування про доцільність проживання дитини з одним із батьків та інші.
     Практичний досвід дозволяє адвокатам розроблювати стратегію як з огляду на всебічне так і з урахуванням найдрібніших деталей.
     Наші адвокати допоможуть довести законність, правомірність Ваших вимог та заперечень. Знайдуть докази, які відіграють ключову роль у вирішенні спору, представлять Ваши інтереси у вигідному для Вас аспекті.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія паспорта
• Довідка з місця проживання (місця реєстрації)
• Копія свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу
• Копія свідоцтва про народження дитини
• Докази сплати аліментів (у разі наявності)
• Довідка з місця навчання дитини
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.