Визнання кредитного договору недійсним

    Визнання кредитного договору недійсним або його окремих положень можливо, якщо порушені вимоги до укладання договорів, передбачені ст 203-215 Цивільного Кодексу України. Найчастіше це недодержання вимог, які стосуються змісту правочину.
    Якщо кредит є споживчим, то такі відносини між банком та споживачем регулюються додатково ще і ЗУ "Про захист прав споживачів".
     В ситуації зі споживчими кредитами найчастішим порушенням з боку банку є порядок укладання договору та не додержання вимог законодавства щодо проведення переддоговірної роботи.
     Розібратись чи можна визнати кредитний договір недійсним або визнати недійсним окремі його положення допоможуть Вам адвокати по кредитним спорам Zakon911. Залишит запит на отримання консультації Ви можете за тел. 095 753 04 24 або заповніть форму на нашому сайті.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація адвоката - Юридичний аналіз договору на предмет недійсності положень договору чи недійсності кредитного договору в цілому (500 грн)
- Підготовка пакету документів (доказової бази)
- Складання позовної заяви до суду (3000 грн)
- Складання процесуальних документів (заяви, клопотання) (500 грн)
- Представництво інтересів споживача у суді (1000 грн/засідання)
Вартість послуг: від 500 грн

Замовити>>

Особливості визнання кредитного договору недійсним


    Недійсним можна визнати не тільки сам кредитний договір, а і окремі положення договору. В обох випадках наслідки недійсності можуть бути різними.
     Так, наслідками недійсності окремого положення договору можуть бути зміна таких положень або визнання їх недійсними. При цьому слід звернути увагу, що недійсність окремої частини правочину не тягне за собою недійсності інших його частин і правочину загалом, якщо можна припустити, що він був би вчинений і без включення до нього недійсної частини.
     Наслідком недійсності договору є повернення кожної зі сторін іншій стороні в натурі все, що вона отримала на виконання цього правочину (двостороння реституція).
     Важливо, що правочин визнаний судом недійсним є недійсним з моменту його вчинення.Простими словами, недійсність правочину визнаного судом призведе тільки до повернення тіла кредиту без врахування процентів та штрафних санкцій з боку банка.
     Чіткі підстави визнання правочину (договору) недійсним визначені в ст. 215 Цивільного кодексу України.
     Адвокати Zakon911, проаналізувавши Ваш кредитний договір, зможуть визначити перспективи в судовому порядку визнання кредитного договору чи його окремих частин недійсними.
    

Пакет документів для замовлення послуги:


- Копія паспорту
- Копія ідентифікаційного коду (РНОКПП)
- Оригінал свідоцтва про шлюб (якщо його немає – допоможемо Вам отримати дублікат)
- Копія свідоцтва про народження дітей
- Перелік майна, який підлягає поділу