Реєстрація ТОВ, ФОП

    Юристи компанії Zakon911 надають послуги, пов’язані із відкриттям бізнесу, в тому числі реєстрація будь-яких правових форм суб’єктів господарювання (реєстрація фізичних осіб підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю, громадських об’єднань та інше). Реєстрація фізичних осіб підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю, громадських об’єднань стає швидкою та безболісною процедурою із юридичною підтримкою спеціалістів Zakon911.
     Надаємо юридичні консультації з приводу відкриття бізнесу, допомагаємо підібрати правову форму майбутнього господарського суб’єкта з точки зори юридичних ризиків та податкових навантажень, розроблюємо документи, необхідні для реєстрації та супроводжуємо сам процес реєстрації у повному обсязі.
     Для замовлення юридичних послуг з підготовки пакету документів для реєстрації та проведення реєстрації ТОВ, ФОП , потрібно лише заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати 8 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста (безкоштовна у разі замовлення послуг з реєстрації)
- Юридична консультація юриста (500 грн у разі, якщо Ви замовляєте консультацію без замовлення послуг з реєстрації)
- Складання документів, необхідних для реєстрації (від 1000 грн/документ)
- Розробка Статуту
- Реєстрація ФОП
- Посвідчення документів нотаріусом
- Внесення відомостей у ЄДР реєстратором
- Виписка з ЄДР
Вартість реєстрації ТОВ під ключ від 5000 грн
Вартість реєстрації ФОП під ключ 1000 грн
Замовити послугу>>

Реєстрація юридичних осіб    Фізична особа підприємець (ФОП), товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – найпопулярніші правові форми суб’єктів господарювання в Україні. Адже умови для ведення бізнесу саме в таких правових формах найбільш прийнятні.
     До обрання форми господарювання потрібно підходити раціонально. В залежності від виду діяльності та орієнтованих оборотів грошових коштів, можна виявити юридичні ризики та обрати найбільш ефективну форму господарювання та відповідно систему оподаткування.
     Після визначення з правовою формою, потрібно підготувати пакет документів для реєстрації юридичної особи або фізичної особи підприємця (ТОВ, ФОП) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Процедура реєстрації ФОП або ТОВ ділиться на наступні етапи:
- Складання документів для проведення реєстраційних дій;
- Посвідчення документів нотаріусом;
- Проведення реєстраційних дій реєстратором.
Складання документів для проведення реєстраційних дій
Для різних правових форм готується різний пакет документів відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Так, наприклад задля того, щоб зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) потрібне рішення загальних зборів (протокол), Заява про державну реєстрацію, Новий Статут. На відміну від ТОВ, для реєстрації ФОП потрібно заповнити тільки заяву на реєстрацію та заяву про вибір системи оподаткування.
     Підготовка документів для реєстрації ФОП або ТВ в ЄДР кваліфікованими спеціалістами – це гарантія успішної та швидкої реєстрації. Адже на практиці, коли документи підготовлені із помилками, реєстратор має право зупинити реєстрацію або навіть відмовити у реєстрації.
     *Час складання документів 1-3 доби в залежності від об’єму
     Посвідчення документів нотаріусом Реєстрація ФОП або ТОВ в ЄДР проводиться реєстратором після засвідчення нотаріусом пакету документів. Перелік документів, який нотаріус повинен засвідчити визначений ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
     Вартість послуг нотаріуса залежить від об’єму документів та від кількості засновників. Адже засвідчується в документі підписи кожної особи.
     Проведення реєстраційних дій реєстратором.
     Реєстратор проводить реєстраційні дії, керуючись ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». *Час проведення реєстрації залежить від предмету реєстрації - в середньому від 1 до 3 діб.
     Юристи Zakon911 підготують необхідний пакет документів для реєстрації ФОП та ТОВ в ЄДР, проведуть реєстраційні дії та представлять Ваші інтереси у реєстратора. Звертаємо Вашу увагу, що консультації юристів Zakon911 є безкоштовними у разі замовлення послуг щодо проведення реєстрації ФОП ТОВ у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія Паспорту особи – засновника/ів
• Копія ідентифікаційного коду особи – засновника/ів (РНОКПП)


Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.