Зняття арешту з майна юридичної особи

    Арешт майна юридичної особи (господарського суб’єкта) – це механізм обтяження, який застосовується як захід забезпечення позову або вжиття запобіжних заходів у судових провадженнях та у процесі виконання судових рішень.
     Зняття арешту з майна можливо через рішення суду або за наявності певних підстав, передбачених ст.59 ЗУ «Про виконавче провадження»
. Якщо майно Вашої компанії вже під арештом, не затягуйте, звертайтесь до кваліфікованих адвокатів. Адвокати Zakon911 проаналізують Вашу ситуацію та в екстренному режимі приймуть всі необхідні дії, направлені для зняття арешту з майна підприємства.
     Отримати юридичну консультацію або замовити послугу щодо зняття арешту можна на нашому сайті шляхом заповнення онлайн-форми або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Консультація юриста
- Юридичний аналіз договору
- Внесення коригувань у договір або формування протоколу розбіжностей.

Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Особливості зняття арешту з майна юридичної особи


Перший крок до зняття арешту майна юридичної особи – це ознайомлення адвоката із деталями накладення арешту (яким чином він був накладений та з якою метою), за результатом якого адвокат складає відповідні заяви і клопотання з направленням їх до виконавця.
     Обов’язково адвокати Zakon911 проводять юридичний аналіз дій виконавця та у разі порушення порядку накладення арешту та/або ігнорування вимог адвоката, оскаржують такі дії виконавця в досудовому або судовому порядку.
     Найчастіше серед майна юридичних осіб, на яке накладено арешт, є і банківські рахунки. Проте, якщо юридична особа доведе, що банківський рахунок є рахунком, з якого ведуться виплати заробітної плати, то виконавець зобов’язаний буде зняти арешт з такого рахунку не пізніше наступного робочого дня з дня надходження відповідних доказів.
     Серед порушення порядку зняття арешту також часто виникають ситуації, коли виконавче провадження вже закрито, а арешт досі не знято. Це теж є порушенням дій виконавців, які підлягають оскарженню в судовому порядку.
    Якщо Ваша компанія попала у скрутне становище, на майно підприємства накладений арешт, адвокати та юристи Zakon911 готові оперативно надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу по зняттю арешта на таке майно.