Правовий супровід угод з нерухомістю

    Правовий супровід угод з нерухомістю допоможе убезпечити себе та своє майно від неправомірних дій інших осіб при укладанні різного роду договорів, пов'язаних із нерухомістю. Найчастіше, це угоди купівлі-продажу майна, оренди нерухомості.
     Перед укладенням угоди кваліфіковані юристи Zakon911 перевірять пакет документів на законність та зможуть виявити можливі ризики.
     Якщо виникне необхідність щодо складання документів, то юристи Zakon911 індивідуально розроблять необхідний документ.
     Запит на консультацію можна зробити за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


Ознайомлення з документацією. Юридична консультація адвоката
- Перевірка документів (чистота об’єкта нерухомості)
- Підготовка пакету документів до угоди
- Присутність адвоката/юриста під час укладання угоди
Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Особливості Правового супроводу угод з нерухомістю


    Правовий супровід угод із нерухомістю є гарантією безпечності майбутньої угоди.
     Якщо Ви вирішили придбати майно, затребуйте у продавця копії правовстановлюючих документів, технічної документації, документи на землю. З пакетом документів краще зверніться до нашого юриста. У разі відсутновсті деяких документів, юрист обов’язково повідомить Вас про це.
     Юридична перевірка документів включає перевірку об’єктів нерухомості на предмет арештів та перевірку особи-продавця на предмет наявності судових справ щодо шахрайських дій із нерухомістю. Результатом перевірки документів є витяги з державних реєстрів та юридичний висновок юриста. У випадку якщо, виникне необхідність доопрацювання майбутніх договорів, складання акту, юрист розробить відповідні документи та підготує пакет документів до укладання угоди. в цілому
     Під час фактичного укладення угоди юрист/адвокат за Вашим бажанням може бути присутнім. В залежності від предмету угоди, остання може бути укладена на території Продавця, Покупця або у нотаріуса.
     Якщо у Вас виникли питання щодо будь-яких юридичних питань в аспекті укладання угод з нерухомості, приходьте на консультацію!
     Придбати квартиру, будинок чи дачу стає все легше!
     Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ваша угода із нерухомістю була безпечною

Пакет документів для замовлення послуги:


- Копія паспорту
- Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
- Копія договору купівлі-продажу у разі наявності
- Правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.