Юридичний супровід перевірок Держпраці

Отримали повідомлення про проведення планової перевірки Держпраці? Або інспектори Держпраці завітали до Вас без повідомлення?

Не зволікайте! Скоріше звертайтесь за захистом своїх прав та інтересів до адвокатів Zakon911. Адже юридичний супровід планових та позапланових перевірок з приводу охорони праці надасть можливість уникнути багатьох штрафів, а можливо і зовсім недопустити перевіряючих до проведення перевірки.

Здійснити екстренній виклик адвоката з трудового права можно за тел.095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


• Консультація адвоката з трудового права - безкоштовна, у разі замовлення послуг адвоката щодо супроводження перевірки
• Консультація адвоката з трудового права – 1000 грн/година (окрема послуга)
• Юридичний аналіз кадрової документації
• Підготовка адвокатом працівників до перевірки
• Розробка кадрових документів (у разі необхідності)
• Виклик адвоката на місце перевірки
• Юридичний супровід адвокатом перевірки Держпраці

Вартість послуг: від 1000 грн
Замовити>>

Розробка внутрішньої кадрової політики компанії, стандартів, правил, внутрішніх положень та іншої регуляторної документації;

    Внутрішні документи компанії, стандарти, правила внутрішнього розпорядку, положення, інструкції, колективний договір та інші документи - все це є частиною кадрової політики підприємства.
     Вищезазначені документи покликані підпорядкувати всю роботу із кадрами та персоналом. Таке підпорядковування в підсумку дозволяє раціонально використовувати кадри, зменшити конфліктні ситуації та забезпечити господарську діяльність необхідною кількістю працівників.
     Юристи Zakon911 розроблять для Вас внутрішні кадрові документи у найкоротші терміни. Замовити юридичні послуги або консультацію з кадрових питань можна на нашому сайті або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


• Аналіз діяльності, кадрової політики компанії
• Розробка пакету кадрових внутрішніх документів

Замовити>>

Розробка стратегії захисту конфіденційної інформації, комерційної таємниці, об'єктів права інтелектуальної власності, баз даних, персональних даних, до яких співробітники отримують доступ під час реалізації трудових функцій;

    Під час реалізації своїх трудових функцій працівники дуже часто мають доступ до комерційної таємниці, конфіденційної інформації, до персональних даних інших працівників, засновників, а також використовують в процесі виконання робіт об’єкти інтелектуальної власності. Задля того, щоб забезпечити безпеку компанії, попередити витік інформації радимо Вам замовити ряд документів, які забезпечать надійний захист.
     Юристи Zakon911 індивідуально підготують ряд документів, направлений на захист Вашої компанії. За юридичною консультацією звертайтесь за тел.095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

Аналіз діяльності компанії на предмет безпечності зберігання та користування інформацією
• Розробка стратегії захисту інформації, об’єктів інтелектуальної власності
• Розробка пакету документів, котрі направлені на захист інформації та об’єктів інтелектуальної власності.
Замовити>>

Трудові договори, контракти, колективні договори

     Трудовий контракт – це вид трудового договору, який укладається письмово на певний строк, визначений в угоді. Контракт максимально конкретизує та індивідуалізує зобов’язання Сторін. Трудовий контракт завжди обмежений певним строком.
     Трудовий договір - є угодою між працівником і роботодавцем, згідно з умовами якого працівник зобов'язується виконувати визначену цією угодою роботу, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець – виплачувати заробітну плату та забезпечувати умови праці, передбачені законодавством, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП).

Юристи Zakon911 детально роз’яснять Вам правові основи та наслідки укладання трудового договору і трудового контракту та розроблять відповідні документи індивідуально, виходячи зі специфіки діяльності підприємства та особливостей виконання робочих функцій працівників.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста
- Розробка трудового договору або контракту
- Розробка додатків до трудового договору/контракта

Розробка 1 документу 1000-2000 грн

Вартість послуги залежить від об’єму документа та складності.

Замовлення послуг за тел.095 753 04 24

Замовити>>

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6 | тел.: 095 753 04 24 | e-mail: zakon911@gmail.com

Коротко про нас

Надаємо юридичні послуги в Харкові і області для громадян, організацій. Консультації по будь-яких правових і фінансових питаннях, представництво інтеерсів особи в суді, захист особи в суді. Знаходимо реальні і легальні рішення проблем, добиваємося максимально вигідних умов для вас.

Наші координати

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6

+38 095 753 04 24

zakon911com@gmail.com