Представництво інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі

    Представництво інтересів господарського суб’єкта в банках або інших фінансових установах полягає у складанні відповідних заяв, клопотань та відправлення їх до таких установ, а також ведення перемовин із банком.
ensp;    Представництво адвокатом інтересів Вашої компанії в банках або інших фінансових –це надійний захист збільшення шансів на позитивне вирішення конфліктів, зокрема із кредитами
     Замовити послуги адвоката по кредитам, котрі представлять інтереси Вашої компанії в банківській установі можно на нашому сайті через онлайн-форму нижче або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Консультація адвоката по кредитним спорам
- Складання заяв, листів до банківської установи (1000грн/документ)
- Участь у перемовинах (1000 грн/година)
Замовити послугу>>

Підготовка звернень, заяв, клопотань в банк

    Підготовити офіційні листи, заяви, звернення до банку та інших фінансових організацій допоможуть Вам досвідчені юристи Zakon911. В багатьох випадках проблемну ситуацію із банком можна вирішити ще до початку спору в рамках досудового процесу. Досудове врегулювання спору як раз і передбачає складання та відправлення до банку офіційних листів, заяв, звернень, претензій
     Досудове врегулювання спору із банком - це найдешевший та найшвидший спосіб досягнення компромісу та налагодження відносин із банківською установою.
     Відправити запит на отримання юридичних послуг Ви можете на нашому сайті шляхом заповнення online-форми або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація
- Складання документів

Вартість розробки 1 документа: від 1000 грн
Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Зняття арешту з майна юридичної особи

    Арешт майна юридичної особи (господарського суб’єкта) – це механізм обтяження, який застосовується як захід забезпечення позову або вжиття запобіжних заходів у судових провадженнях та у процесі виконання судових рішень.
     Зняття арешту з майна можливо через рішення суду або за наявності певних підстав, передбачених ст.59 ЗУ «Про виконавче провадження»
. Якщо майно Вашої компанії вже під арештом, не затягуйте, звертайтесь до кваліфікованих адвокатів. Адвокати Zakon911 проаналізують Вашу ситуацію та в екстренному режимі приймуть всі необхідні дії, направлені для зняття арешту з майна підприємства.
     Отримати юридичну консультацію або замовити послугу щодо зняття арешту можна на нашому сайті шляхом заповнення онлайн-форми або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Консультація юриста
- Юридичний аналіз договору
- Внесення коригувань у договір або формування протоколу розбіжностей.

Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Борг за кредитом суб’єкта господарювання (юридичної особи)

    Банк розпочав активні дії та планує примусове стягнення заборгованості з Вашої Компанії або вже подав до суду позов про стягнення заборгованості?
     Не поспішайте виплачувати такий кредит або здійснювати поспішні дії! Адже поспішні необдумані дії можуть призвести до негативних наслідків в майбутньому.
     Перш за все зверніться до адвоката за допомогою та отримайте індивідуальну юридичну консультацію.
     Адвокат проаналізує кредитний та/або іпотечний договір та вже на консультації повідомить Вам можливі шляхи вирішення кредитних проблем.
     Адвокати Zakon911 мають великий досвід у справах по банківських кредитах та допоможуть Вам розібратись у складній ситуації.
     Відправити запит на юридичну консультацію Ви можете на нашому сайті шляхом заповнення online-форми або запишіться на консультацію за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


· Консультація адвоката - безкоштовна, у разі замовлення послуг адвоката по кредитам
· Юридичний аналіз кредитного договору
· Обрання стратегії захисту
· Досудове врегулювання: складання заяв, звернень, листів до банку
· Судовий спір:
- складання позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив
- складання інших процесуальних документів (заяви, клопотання)
- представництво інтересів у суді

Вартість послуг: від 5000 грн
Замовити>>

Кредитний спір з банком

    Кредит для господарського суб'єкта дає нові перспективи розвитку бізнесу або допомагає вирішити проблеми із фінансовим станом компанії. Платою за таку «швидку допомогу» стають величезні проценти, комісії банку, пені та штрафи. В процесі взаємовідносин із банком, як правило, виникає багато спірних питань, які можна вирішити в рамках досудового врегулювання кредитного спору або в судовому порядку.
     Адвокати Zakon911 оцінять існуючи ризики, перевірять кредитний договір із банком на законність та запропонують Вам найбільш ефективний спосіб захисту інтересів юридичної особи.
     Замовити послуги адвоката по кредитам можно на нашому сайті через онлайн-форму або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


• Консультація адвоката
• Юридичний аналіз кредитного договору
• Обрання стратегії захисту
• Досудове врегулювання: складання заяв, листів до банку
• Судовий спір:
- складання позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив
- складання інших процесуальних документів (заяви, клопотання)
- представництво інтересів у суді

Вартість послуг: від 1000 грн
Замовити>>

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6 | тел.: 095 753 04 24 | e-mail: zakon911@gmail.com

Коротко про нас

Надаємо юридичні послуги в Харкові і області для громадян, організацій. Консультації по будь-яких правових і фінансових питаннях, представництво інтеерсів особи в суді, захист особи в суді. Знаходимо реальні і легальні рішення проблем, добиваємося максимально вигідних умов для вас.

Наші координати

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6

+38 095 753 04 24

zakon911com@gmail.com