Представництво інтересів Клієнта в кримінальних справах, пов'язаних з ДТП.

    Якщо вже трапилось ДТП і є постраждалі, то кримінальної справи не уникнути.
     Представити Ваші інтереси можуть виключно адвокати згідно з вимогами чинного законодавства України. І чим раніше адвокат вступить до справи, тим кращі результати можна буде очікувати.
     Хоча, звернутися за допомогою до адвокатів можна на будь-якому етапі: одразу після настання ДТП, під час досудового слідства, під час судових засідань в суді.
     Територія надання послуг Адвокатами Zakon911 – Харків та Харківська область.
     Замовити послуги Адвоката по ДТП за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Виїзд адвоката на місце ДТП (1000 грн)
- Робота на місці ДТП (1000 грн/година)
- Супровід адвоката на досудовому слідстві
- Формування доказової бази
- Складання позовної заяви, процесуальних документів
- Захист інтересів особи в суді
Вартість послуг: від 5000 грн

Замовити>>

Особливості роботи адвоката у кримінальній справі, повязаній з ДТП


    У кримінальних справах, пов’язаних із ДТП, дуже важлива доказова база. Головна доказова база формується одразу після настання ДТП на місці події. Саме на місці ДТП потрібно зібрати всі основні докази по справі і свідчення свідків. Окрім того, схема ДТП та протокол повинні відповідати дійсним обставинам справи.
     Саме тому радимо Вам залучати адвоката одразу після настання ДТП. В такому разі Ви отримаєте захист одразу на всіх етапах кримінальної справи. Адвокат вбереже Вас від необачних дій та нагадає Ваші права та обов’язки за законом.
     Прямо зараз запишіть номер телефону досвідченого адвокату з ДТП та у разі настання таких подій одразу дзвоніть та не гайте часу!
     Виклик адвокатів Zakon911 - це гарантія найскорішого та найефективнішого вирішенння кримінальної справи, пов’язаної з ДТП.