Внесення змін у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

    Вносити зміни до відомостей про фізичну особу підприємця (ФОП) або іншу юридичну особу у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) обов'язково потрібно по мірі фактично здійснення таких змін. Оскільки відповідно до ст. 18 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі, вважаються достовірними, тож і обновляти їх необхідно своєчасно.
     В ситуаціях коли відбулась зміна керівника, директора, підписантів, уставного капіталу, зміна місцезнаходження ФОП чи юридичної особи, найменування юридичної особи, зміна до установчих документів внесення змін до ЄДР є обов'язковою.
     Юристи компанії Zakon911 у найкоротші строки підготують пакет документів для внесення змін до ЄДР та зроблять такий процес для Вас та Вашого підприємства швидким та безпроблемним.
     Замовити консультацію щодо внесення змін у ЄДР можна за тел. 095 753 04 24 або на нашому сайті шляхом заповнення on-line форми.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста (безкоштовна у разі замовлення послуг з реєстрації)
- Юридична консультація юриста (500 грн у разі, якщо Ви замовляєте консультацію без замовлення послуг з реєстрації)
- Складання документів, необхідних для внесення змін у ЄДР
- Розробка Статуту - Посвідчення документів нотаріусом
- Внесення змін у ЄДР реєстратором
- Виписка з ЄДР

Вартість послуг: від 500 грн
Замовити послугу>>

Особливості внесення змін у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань


     Процедуру внесення змін у ЄДР умовно можна поділити на наступні етапи:
- Складання документів для проведення реєстраційних дій;
- Посвідчення документів нотаріусом;
- Проведення реєстраційних дій реєстратором.
     Складання документів для проведення реєстраційних дій
     При внесенні різних змін про ФОП або юридичну особу відповідно потрібен різний перелік документів для проведення реєстраційних дій.
     Так, наприклад задля того, щоб здійснити зміну керівника в товаристві з обмеженою відповідальністю (ТОВ) потрібне рішення загальних зборів (протокол), Заява про державну реєстрацію змін до відомостей. А при внесення змін до Статуту ТОВ, потрібне рішення загальних зборів (протокол), Заява про державну реєстрацію змін до відомостей та Статут в новій редакції.
     Підготовка документів для реєстрації внесення змін до відомостей ЄДР кваліфікованими спеціалістами – це гарантія успішної та швидкої реєстрації.
     Адже на практиці, коли документи підготовлені із помилками, реєстратор має право зупинити реєстрацію або навіть відмовити у реєстрації.
*Час складання документів 1-3 доби в залежності від об’єму
     Посвідчення документів нотаріусом
     Реєстрація змін до відомостей в ЄДР проводиться реєстратором після засвідчення нотаріусом пакету документів. Перелік документів, які нотаріус повинен засвідчити визначений ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
     Вартість послуг нотаріуса залежить від об’єму документів та від кількості засновників. Адже засвідчується в документі підписи кожної особи.
     Проведення реєстраційних дій реєстратором.
Реєстратор проводить реєстраційні дії, керуючись ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
     *Час проведення реєстрації залежить від предмету реєстрації - в середньому від 1 до 3 діб.
     Юристи Zakon911 підготують необхідний пакет документів для внесення змін до ЄДР в залежності від предмету змін та правової форми суб’єкта господарювання (ФОП, ТОВ, ТДВ та інше), проведуть реєстраційні дії та представлять Ваші інтереси у державного реєстратора.

     Звертаємо Вашу увагу, що консультації юристів Zakon911 є безкоштовними у разі замовлення послуг щодо проведення реєстрації змін до відомостей про ФОП або іншу юридичну особу у ЄДР

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія Статуту (у разі внесення змін до юридичної особи)
• Копія протоколів загальних зборів (у разі наявності)
• Копія паспорту, ідентифікаційного коду (у разі внесення змін відомостей про ФОП)

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути змінений в залежності від предмету змін.