Представництво інтересів осіб у справах про захист прав споживачів

    Представництво адвокатом Zakon911 Споживача у судовому процесі є надійною гарантією позитиного вирішення спору з вирогідністю у 85% на користь Споживача.
    Представництво адвоката передбачає і написання претензій (досудове врегулювання) і складання позовної заяви, і складання інших процесуальних документів, і безумовно захист під час судових засідань.
     Для замовлення юридичних послуг заповніть online форму або просто зателефонуйте 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Аналітичне роз’яснення ситуації
- Консультація юриста (ЗУ Про захист прав споживачів)
- Досудова робота (складання претензії)
- Складання позовної заяви
- Представництво адвоката на судових засіданнях
- Проведення експертизи (у разі потреби)
- Складання мирової угоди (виходячи з ситуації)

Вартість послуги: від 500 грн
Замовити>>

Особливості представництва інтересів осіб у справах про захист прав споживочів


    ЗУ «Про захист прав споживачів» на сьогодні передбачає серйозні штрафні санкції на користь споживачів до порушників їх прав. Окрім того, разом із матеріальним збитком можна стягнути з Відповідача також і моральний збиток.
     ЗУ ««Про захист прав споживачів» на сьогодні є досить лояльним до Споживачів і навіть якщо в Вашому договорі зазначено протилежне ніж у Законі, все одно будуть діяти в першу чергу норми Закону.
     Ще одним приємним положенням для Споживачів є норма Закону щодо судового збору. Так відповідно до ч.3 ст.22 ЗУ ««Про захист прав споживачів» Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.
     Враховуючи судову практику за останні 10 року в Україні та практичний досвід адвокатів Zakon911 можна сміливо стверджувати, що в багатьох справах Порушники йдуть з легкістю на мирові угоди навіть у судовому процесі. Адже судовий процес та штрафні санкції можуть виявитись для них доволі дорогими.

Пакет документів для замовлення послуги:


- Підтвердження оплати (чеки, квитанції)
- Факти неякісного товару, товару із недоліками (фото)
- Гарантійний документ (якщо є)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.

Юристи та адвокати Zakon911 у справах про захист справ споживачів з великим досвідом роботи на стороні Споживачів вже майже 9 років. Такий досвід дозволяє захищати інтереси споживачів по всіх категоріях товарів та послуг та надавати юридичні послуги якісно.