Законне зменьшення штрафних санкцій за кредитом

    Почали діяти штрафні санкції за кредитом та нараховується пеня? Штрафні санкції виявились надмірно високими? Вихід є! Юристи Zakon911 законними методами доб’ються зменьшення штрафних санкцій за Вашим кредитом та домовляться з приводу реструктуризації боргу або кредитних канікул!
     Після проведення юридичного аналізу кредитного договору стає зрозуміло чи правомірними є умови, відображені в кредитному договорі. В разі виявлення порушень законододавства юристи складуть відповідний лист-претензію до банка з вимогами виправлення порушень та зменьшення штрафних санкцій.
     Навіть якщо порушень немає за наявності поважних причин (за умови їх обгрунтування та доведення відповідними доказами) з банком завжди можна домовитись про реструктуризацію боргу або про кредитні канікули.
Залишити запит на юридичну консультацію можна на нашому сайті або за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз кредитного договору
- Перевірка законності нарахування штрафних санкцій та пені
- Юридична консультація адвоката
- Складання претензії до банку, офіційного листа (в залежності від ситуації)
- Підготовка пакету документів до суду (у разі вирішення спору в суді)
Представництво інтересов в суді адвокатом

Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Чи можна зменьшити штрафні санкції за кредитом?


    У разі несвоєчасної сплати за кредитом належних сум, банк завжди нараховує пеню, штрафні санкції або підвищені проценти. Проте, найчастіше при нарахуванні штрафних санкцій банки порушують Законодавство України, зокрема ЗУ «Про захист прав споживачів».
     Так, відповідно до ст. 18 ЗУ «Про захист прав споживачів» несправедливими є умови договору про встановлення вимоги щодо сплати споживачем непропорційно великої суми компенсації (понад 50% вартості продукції) у разі невиконання ним зобов’язань за договором. Тобто, нарахування штрафних санкцій пені, підвищеної процентної ставки повинно бути не більше ніж 50% вартості тіла кредиту.
    Окрім того, умови договору є несправедливими, якщо всупереч принципу добросовісності його наслідком є істотний дисбаланс договірних прав та обов’язків на шкоду споживача.
     Задля виявлення порушень з боку банка юристи Zakon911 зроблять детальний юридичний аналіз кредитного договору та супутньої документації. Після чого запропонують Вам законні варіанти зменшення штрафних санкцій за кредитом.
     Скоріше за все це буде досудове врегулювання спору, шляхом складання офіційних листів, претензій до банку щодо зменшення штрафних санкцій та проведення перемовин із банком.
     У разі, якщо банк не погодиться піти на поступки та полегшити умови кредитного договору, завжди є варіант звернення споживача за захистом своїх порушених прав до суду. При зверненні споживачів до суду судовий збір не слачується

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія паспорту
• Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
• Копія договору, додаткових угод
• Копія банківської виписки за кредитом
• Квитанції про сплату кредитних коштів