Перевірка трудового договору, контракту

    Ви плануєте влаштуватись на роботу? Перевірте завчасно трудовий контракт/ договір на відповідність законодавству України.
     Юристи Zakon 911 зроблять детальний юридичний аналіз трудового контракту/ договору, за результатом якого Ви чітко зрозумієте для себе всі підводні камні, мінуси та плюси подальшої роботи та умов. В трудовий контракт юристами будуть внесені відповідні коректировки, направлені на зменьшення ризиків та покращення умов праці.
     Залишити запит на юридичну консультацію за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Правовий аналіз трудового контракту/ договору
- Внесення коректировок до контракту/ договору
- Юридична консультація адвоката

Вартість послуг: 600 грн

Замовити>>

Особливості юридичної перевірки трудового контракту/договору


    Законодавство України передбачає укладення з працівниками трудових договорів як у письмовому вигляді так і шляхом написання письмової заяви та виданням роботодавцем наказу про прийняття на роботи.
     Проте відповідно до ст. 24 Кодексу закону про працю, письмова форма є обов’язковою при:
- при укладенні контракту (Сфера застосування контрактів визначається законами України. Так, укладення контрактів передбачено Законами України «Про кооперацію», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про товарну біржу», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про театри та театральну справу», «Про музеї і музейну справу», «Про фізичну культуру і спорт», «Про телекомунікації», «Про залізничний транспорт» тощо)
- у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі
- при укладенні трудового договору з неповнолітнім
- при укладенні трудового договору з фізичною особою (якщо роботодавцем є фізична особа — підприємець або просто фізична особа, яка використовує найману працю, пов’язану з наданням послуг (кухарі, няньки, водії тощо))
- в інших випадках, передбачених законодавством України (Для працівників релігійних організацій, громадян, які проходять альтернативну службу, осіб, які беруть участь у громадських роботах, які залучаються до роботи у фермерському господарстві)
     Зауважимо, що єдиної форми для укладання письмових трудових договорів/контрактів законодавством не встановлено. Проте, звертаємо увагу на деякі умови, які потрібно відобразити в трудовому договорі задля захисту інтересів працівника. Це насамперед висвітлення режиму роботи, відпочинку, грошових компенсацій, соціальних гарантій, пільги, умови оплат праці, преміювання, доплати, надбавки, умови роботи, відповідальність та інше.
     Юристи Zakon 911 здійснять юридичну експертизу Вашого трудового договору/контракту та додатків до нього в найкоротші терміни. Отже, вже на старті Ви будете обізнані юридично про свої права та обов’язки на новому місці роботи.

Пакет документів для замовлення послуги:


- трудовий контракт/ договір в електронному або паперовому вигляді

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.