Борг за кредитом суб’єкта господарювання (юридичної особи)

    Банк розпочав активні дії та планує примусове стягнення заборгованості з Вашої Компанії або вже подав до суду позов про стягнення заборгованості?
     Не поспішайте виплачувати такий кредит або здійснювати поспішні дії! Адже поспішні необдумані дії можуть призвести до негативних наслідків в майбутньому.
     Перш за все зверніться до адвоката за допомогою та отримайте індивідуальну юридичну консультацію.
     Адвокат проаналізує кредитний та/або іпотечний договір та вже на консультації повідомить Вам можливі шляхи вирішення кредитних проблем.
     Адвокати Zakon911 мають великий досвід у справах по банківських кредитах та допоможуть Вам розібратись у складній ситуації.
     Відправити запит на юридичну консультацію Ви можете на нашому сайті шляхом заповнення online-форми або запишіться на консультацію за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


· Консультація адвоката - безкоштовна, у разі замовлення послуг адвоката по кредитам
· Юридичний аналіз кредитного договору
· Обрання стратегії захисту
· Досудове врегулювання: складання заяв, звернень, листів до банку
· Судовий спір:
- складання позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив
- складання інших процесуальних документів (заяви, клопотання)
- представництво інтересів у суді

Вартість послуг: від 5000 грн
Замовити>>

Особливості спорів щодо стягнення заборгованості з суб’єкта господарювання за кредитним договором

    Першоочередною задачею юриста по кредитам є перевірка договору і розрахунків за ним. Адже на практиці дуже часто трапляються ситуації, коли при наявності прострочення кредитного зобов’язання банк неправомірно нараховує пеню та взагалі невірно застосовує штрафні санкції.
     Після юридичного аудиту кредитних документів, юристи проводять детальну юридичну консультацію та узгоджують з Вами наступні дії.
     Якщо в досудовому порядку спір врегулювати не вдається, В рамках судового процессу адвокат Zakon911, представить інтереси Вашої компанії у суді, підготує якісну доказову базу, складе судові документи (позовна заява, відзив на позовну заяву, відповідь на відзив та інше по мірі необхідності).
     У разі якщо по спору про стягнення заборгованості з суб’єкта господарювання за кредитним договором вже є рішення суду першої інстанції, і Ви категорично з ним не згодні, не втрачайте часу! Таке рішення можна оскаржити в суді апеляційної інстанції.
     Якщо Ваша компанія попала у скрутне становище та потребує юридичної допомоги у вирішенні проблем із банком або перебуває у стані господарського спору із банком щодо стягнення заборгованості за кредитом, адвокати та юристи Zakon911 готові оперативно надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу.