Трудові договори, контракти, колективні договори

     Трудовий контракт – це вид трудового договору, який укладається письмово на певний строк, визначений в угоді. Контракт максимально конкретизує та індивідуалізує зобов’язання Сторін. Трудовий контракт завжди обмежений певним строком.
     Трудовий договір - є угодою між працівником і роботодавцем, згідно з умовами якого працівник зобов'язується виконувати визначену цією угодою роботу, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець – виплачувати заробітну плату та забезпечувати умови праці, передбачені законодавством, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП).

Юристи Zakon911 детально роз’яснять Вам правові основи та наслідки укладання трудового договору і трудового контракту та розроблять відповідні документи індивідуально, виходячи зі специфіки діяльності підприємства та особливостей виконання робочих функцій працівників.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація юриста
- Розробка трудового договору або контракту
- Розробка додатків до трудового договору/контракта

Розробка 1 документу 1000-2000 грн

Вартість послуги залежить від об’єму документа та складності.

Замовлення послуг за тел.095 753 04 24

Замовити>>

Особливості трудового договору, контракту


     Головними відмінностями трудового договору від трудового контракту є те, що трудовий контракт може укладатися виключно письмово та на певний строк, а трудовий договір може укладатись як письмово, так і усно та може бути строковий та безстроковий.
     Окрім того, у разі дострокового розірвання контракт може передбачати, зобов’язання власника або уповноваженого ним органу щодо компенсації моральної та матеріальної шкоди, заподіяної працівникові.
     Важливою особливістю обох документів є те, що вони не повинні суперечити положенням трудового законодавства в Україні.
     Проте задля підвищення трудової дисципліни сторони мають можливість встановлювати в трудовому контракті додаткові заходи щодо взаємної відповідальності. Одночасно в контракті встановлюється пільги, компенсаційні виплати, премії. Таким чином, це не буде розглядатися в контексті погіршення становища працівника порівняно з чинним законодавством України.
     Звернутися за допомогою щодо складання трудового договору або контракту Ви можете на нашому сайті, шляхом заповнення online-форми.