Оскарження ходу і результатів податкової перевірки (заперечення на акт перевірки)

    Оскарження ходу і результатів податкової перевірки – це дії адвокатів, які направлені на захист інтересів компанії при проведенні чи після проведення податкової перевірки. Результатом таких дій частіше за все є підготовка заперечення на акт перевірки податкових органів.
     Адвокати Zakon911 допоможуть Вам розібратись з перевіркою податкових органів в результаті чого Ви отримаєте кваліфіковану якісну юридичну допомогу, вчасні консультації та надійне представництво у податкових органах та суді.
     Отримати екстрену практичну або консультативну допомогу адвоката при перевірці податковими органами Ви можете за телефонами 050 517 76 82

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація адвоката
- Аналіз документів підприємства, акту перевірки
- Складання заперечення на акт податкової перевірки
- Представництво інтересів в суді

Вартість послуг: від 5000 грн
Замовити послугу>>

Особливості оскарження ходу і результатів податкової перевірки (заперечення на акт перевірки)


     Далеко не завжди дії співробітників податкових органів є законними. Для того, щоб убезпечити свою компанію від протиправних дій співробітників податкових органів, радимо Вам замовляти послугу супроводження податкової перевірки адвокатом.
     Проте, якщо такої можливості не має, під час перевірки здійсніть фіксацію всіх дій податкових інспекторів на місці події. В цьому разі ми зможемо протидіяти незаконним діям співробітників податкових органів шляхом оскарження таких дій.
     Результатом податкової перевірки є відповідний акт перевірки. І якщо Ви не згодні із ним, то юристи Zakon911 складуть у найкоротші терміни заперечення на такий акт перевірки.
     Оскарження ходу і результатів податкової перевірки можливо як в досудовому порядку так і в судовому. У досудовому порядку скарги або заперечення на акт перевірки подаються до податкового органу або вищестоящего органу.
     Оскаржити хід і результати податкової перевірки також можна в суді.
     Адвокати Zakon911 стануть для Вас надійним захистом на всіх стадіях податкових перевірок.

Пакет документів для замовлення послуги:


Всі документи, які стали ухвалені в ході проведення перевірки.