Політика конфіденційності

Гарантії
Перед укладенням договору на надання юридичних послуг пропонуємо Вам ознайомитися з договором про нерозголошення конфіденційної інформації / комерційної таємниці. Такий договір складемо індивідуально з урахуванням особливостей Вашої компанії з обов'язковим визначенням переліку конфіденційної інформації, осіб, які матимуть доступ до такої (з боку нашої компанії). У разі укладення адвокатського договору, нерозголошення інформації гарантує ст. 22 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», згідно з якою на адвокатів, їх помічників накладається зобов'язання збереження адвокатської таємниці.

Безпека
Ми використовуємо загальноприйняті стандарти технологічного захисту, взяли організаційні та адміністративні заходи по захисту інформації і персональних даних, які стали нам відомі під час перебування Вас на сайті в якості Користувача і в процесі надання юридичних послуг.
Звертаємо Вашу увагу на те, що перебуваючи на нашому сайті і замовляючи юридичні послуги, Ви вже передаєте нам Ваші персональні дані. З метою захисту персональних даних користувачів сайту ми розробили «Політику Конфіденційності і захисту Персональних даних».
Пропонуємо Вам ознайомитися з Політикою персональних даних прямо зараз.

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6 | тел.: 095 753 04 24 | e-mail: zakon911@gmail.com

Коротко про нас

Надаємо юридичні послуги в Харкові і області для громадян, організацій. Консультації по будь-яких правових і фінансових питаннях, представництво інтеерсів особи в суді, захист особи в суді. Знаходимо реальні і легальні рішення проблем, добиваємося максимально вигідних умов для вас.

Наші координати

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6

+38 095 753 04 24

zakon911com@gmail.com