Підготовка звернень, заяв, клопотань в банк

    Підготовити офіційні листи, заяви, звернення до банку та інших фінансових організацій допоможуть Вам досвідчені юристи Zakon911. В багатьох випадках проблемну ситуацію із банком можна вирішити ще до початку спору в рамках досудового процесу. Досудове врегулювання спору як раз і передбачає складання та відправлення до банку офіційних листів, заяв, звернень, претензій
     Досудове врегулювання спору із банком - це найдешевший та найшвидший спосіб досягнення компромісу та налагодження відносин із банківською установою.
     Відправити запит на отримання юридичних послуг Ви можете на нашому сайті шляхом заповнення online-форми або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація
- Складання документів

Вартість розробки 1 документа: від 1000 грн
Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Особливості надання юридичних послуг


    Відправлення до банку або фінансової установи звернень, заяв, клопотань це дії, які направлені у більшості випадків на досягнення домовленості між кредитором та позичальником.
     Так, досягти домовленості щодо реструктуризації боргу за кредитом можливо тільки у разі надання до банку заяви про реструктуризацію боргу. Така заява повинна підкріплюватися доказами існування вагомих причин неможливості сплати боргу. Однією із таких причин є втрата майна господарського суб’єкта, внаслідок чого в господарського суб’єкта змінилося фінансове становище.
     Якщо внаслідок взаємовідносин із банком або іншою фінансовою установою у Вашій компанії виникла потреба вирішити спірні питання або досягти певних домовленостей із банком, адвокати та юристи Zakon911 готові оперативно надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу. Задля замовлення юридичних послуг залиште запит на нашому сайті шляхом заповнення онлайн-форми нижче.