Представництво інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі

    Представництво інтересів господарського суб’єкта в банках або інших фінансових установах полягає у складанні відповідних заяв, клопотань та відправлення їх до таких установ, а також ведення перемовин із банком.
ensp;    Представництво адвокатом інтересів Вашої компанії в банках або інших фінансових –це надійний захист збільшення шансів на позитивне вирішення конфліктів, зокрема із кредитами
     Замовити послуги адвоката по кредитам, котрі представлять інтереси Вашої компанії в банківській установі можно на нашому сайті через онлайн-форму нижче або за телефоном 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Консультація адвоката по кредитним спорам
- Складання заяв, листів до банківської установи (1000грн/документ)
- Участь у перемовинах (1000 грн/година)
Замовити послугу>>

Особливості представництва адвокатом інтересів господарського суб’єкта в банках


    Перелік послуг представництва адвокатом або юристом інтересів юридичної особи може бути інший ніж зазначений в цій статті і залежить від конкретних обставин та цілей, яку переслідує Компанія. Саме тому для вирішення проблеми, юристи та адвокати Zakon911 спочатку вивчають таку проблему, а вже потім пропонують шляхи її врішення.
     Найчастіше конфліктні ситуації із банком виникають на підставі кредитних взаємовідносин, коли господарський суб'єкт затримує виплати по кредитам. Проте вихід із таких ситуацій є. На практиці банківські установи готові до перемовин, адже вирішення спорів у судовому порядку є доволі дорогим та довгостроковим процесом. Головне вести такі перемовини в правовому полі із переконливими доказами.
     Завдяки вирішенню конфліктів у досудовому порядку можна досягти реструктуризації боргу та уникнути негативних наслідків.
     Якщо внаслідок взаємовідносин із банком або іншою фінансовою установою у Вашій компанії виникла потреба вирішити спірні питання або досягти певних домовленостей із банком, адвокати та юристи Zakon911 готові оперативно надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу.
     Задля замовлення юридичних послуг залиште запит на нашому сайті шляхом заповнення онлайн-форми нижче.