Збільшення статутного капіталу ТОВ

    Процес збільшення статутного капіталу ТОВ ділиться на два етапи:
- підготовчі дії (складання документів, перевірка існуючих документів)
- реєстраційні дії (посвідчення документів нотаріусом, проведення реєстраційних дії нотаріусом або державним реєстратором)
    Вартість процедури збільшення статутного капіталу ТОВ визначається тільки після постановки конкретних завдань (згідно до ситуації конкретного ТОВ) та аналізу існуючих документів (Статут, протоколи, рішення).
    Замовити консультацію щодо збільшення Статутного Капіталу ТОВ можна за тел. 050 517 76 82 або на нашому сайті шляхом заповнення on-line форми.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- визначення стратегії збільшення статного капіталу ТОВ;
- складання протоколів (рішень) загальних зборів ТОВ;
- перевірка Статуту на відповідність законодавству;
- внесення корегувань у Статут (у разі необхідності);
- нотаріальне посвідчення документів нотаріусом;
- реєстраціні дії нотаріуса/державного реєстратора



Замовити послугу>>

Особливості Збільшення статутного капіталу ТОВ

    Збільшення статутного капіталу за рахунок додаткових вкладів учасників та/або третіх осіб дозволяє паралельно змінити засновників та їх частки.
    Тобто, окрім учасників товариства, внести вклад може третя особа (яка не є учасником товариства), про що зазначається у відповідному рішенні загальних зборів.
    Процедура збільшення статутного капіталу починається із прийняття рішення загальними зборами про намір збільшити статутний капітал. Таке рішення обов’язково повинно містити конкретні суми збільшення, строки та порядок внесення вкладів учасниками товариства та третіми особами. Після фактичного внесення вкладів учасниками товариства та третіми особами Загальними зборами приймається рішення, в якому затверджуються фактично внесені кошти на рахунок товариства, загальна сума збільшеного статутного капіталу та інформація про розподіл часток між учасниками. Саме на підставі цього рішення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вноситься інформація про зміну статутного капіталу.
    Зміна розміру Статутного капіталу тягне за собою і подальші зміни (в залежності від особливостей ситуації) – зміни до Статуту, зміна учасників ТОВ та внесення у ЄДР відповідних змін.
    Зазначимо, що інколи ми пропонуємо вступати у ТОВ через продаж частки у Статутному капіталі ТОВ, а вже потім робимо збільшення статутного капіталу, тобто не робимо збільшення за рахунок третіх осіб. В такому разі юридичні ризики будуть різні, проте такий шлях є дешевший та швидший за попередній.
    На ціну послуг збільшення статутного капіталу ТОВ впливає кількість засновників (кожний підпис засвідчується нотаріусом), відповідність наявних документів чинному законодавству України, зокрема Статуту (найчастіше доводиться робити зміни до Статуту).
     Юристи Zakon911 проаналізують особливості Вашої компанії та в залежності від обраної Вами кінцевої мети, допоможуть збільшити статутний капітал ТОВ у найкоротший термін по сприятливим цінам.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія Статуту
• Копія паспорту, ідентифікаційного коду (РНОКПП) засновників

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.