Виділення частки у майні в натурі

    Виділення частки майна у натурі – це поділ одного об’єкту нерухомості (наприклад, будинок чи квартира) на самостійні об’єкти. Найчастіше в цьому виникає потреба, коли члени сім’ї не можуть проживати мирно на одній житловій площі.
     Існує декілька шляхів вирішення цієї проблеми – мирно або через суд.
     Проаналізувавши Вашу ситуацію та оцінивши ризики адвокати Zakon911 нададуть юридичну консультацію, за результатом якої Вам стануть зрозумілі шляхи вирішення такого складного питання як поділ майна та виділення частки у натурі.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз ситуації. Юридична консультація адвоката (500 грн) - Складання позовної заяви (від 4000 грн) - Представлення інтересв в суді (від 1000грн/засідання) - Підготовка пакету документів до суду Вартість послуг: від 500 грн

Замовити>>

Визнання угод, договорів з відчуження майна недійсними.

    Порядок визнання договору, угоди з відчуження майна недійсним залежить від того, який є цей договір - нікчемний чи оспорюваний.
     Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.
     Якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин) – ст.215 Цивільного Кодексу України.
     Допомогти розібратися з недійсністю правочинів (договорів купівлі-продажу, договорів дарування) і зрозуміти чи потрібно звертатись до суду щодо визнання договорів, пов’язаних із нерухомістю допоможуть Вам адвокати Zakon911.
     Адвокати Zakon911 зроблять юридичний аналіз угоди з відчуження майна (договір купівлі-продажу, дарування майна) в контексті із зовнішніми обставинами та визначатьмайбутній шлях вирішення проблем.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Юридична консультація адвоката (500 грн)
- Складання позовної заяви про визнання договору недійсним (5000 грн)
- Складання процесуальних документів (заяви, клопотання та ін)
- Представлення інтересв в суді (від 1000грн/засідання)

Замовити>>

Правовий супровід угод з нерухомістю

    Правовий супровід угод з нерухомістю допоможе убезпечити себе та своє майно від неправомірних дій інших осіб при укладанні різного роду договорів, пов'язаних із нерухомістю. Найчастіше, це угоди купівлі-продажу майна, оренди нерухомості.
     Перед укладенням угоди кваліфіковані юристи Zakon911 перевірять пакет документів на законність та зможуть виявити можливі ризики.
     Якщо виникне необхідність щодо складання документів, то юристи Zakon911 індивідуально розроблять необхідний документ.
     Запит на консультацію можна зробити за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


Ознайомлення з документацією. Юридична консультація адвоката
- Перевірка документів (чистота об’єкта нерухомості)
- Підготовка пакету документів до угоди
- Присутність адвоката/юриста під час укладання угоди
Вартість послуг: від 1000 грн

Замовити послугу>>

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6 | тел.: 095 753 04 24 | e-mail: zakon911@gmail.com

Коротко про нас

Надаємо юридичні послуги в Харкові і області для громадян, організацій. Консультації по будь-яких правових і фінансових питаннях, представництво інтеерсів особи в суді, захист особи в суді. Знаходимо реальні і легальні рішення проблем, добиваємося максимально вигідних умов для вас.

Наші координати

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6

+38 095 753 04 24

zakon911com@gmail.com