Юридичний супровід перевірок Держпраці

Отримали повідомлення про проведення планової перевірки Держпраці? Або інспектори Держпраці завітали до Вас без повідомлення?

Не зволікайте! Скоріше звертайтесь за захистом своїх прав та інтересів до адвокатів Zakon911. Адже юридичний супровід планових та позапланових перевірок з приводу охорони праці надасть можливість уникнути багатьох штрафів, а можливо і зовсім недопустити перевіряючих до проведення перевірки.

Здійснити екстренній виклик адвоката з трудового права можно за тел.095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


• Консультація адвоката з трудового права - безкоштовна, у разі замовлення послуг адвоката щодо супроводження перевірки
• Консультація адвоката з трудового права – 1000 грн/година (окрема послуга)
• Юридичний аналіз кадрової документації
• Підготовка адвокатом працівників до перевірки
• Розробка кадрових документів (у разі необхідності)
• Виклик адвоката на місце перевірки
• Юридичний супровід адвокатом перевірки Держпраці

Вартість послуг: від 1000 грн
Замовити>>

Особливості супроводу перевірок ДержпраціПеревірки Держпраці можуть бути плановими та позаплановими. Позапланові перевірки проводяться без попереднього повідомлення та сповіщення при наявності підстав для такої перевірки, які чітко визначені Порядком проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, який міститься у Постанові № 466 Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 року. Так, такими підставами може бути скарга фізичної особи, неподання звітності та інше.
У разі проведення позапланової перевірки в Харкові, дійте швидко! Перш за все здійсніть дзвінок адвокату з трудового права та чітко дотримуйтесь його вказівок до приїзду адвоката на місце перевірки.
Планові перевірки проводяться відповідно до щорічного плану проведення перевірок. За 10 днів до дати перевірки представники Держпраці повинні сповістити підприємство про дату початку перевірки шляхом надсилання відповідного письмового повідомлення.
До проведення планової перевірки Держпраці потрібно ретельно підготуватись.

Адвокати Zakon911 здійснять юридичний аудит документів на підприємстві, які стосуються трудового законодавтства. У разі виявлення неточностей, документи пройдуть відповідну юридичну коректировку, а у разі відсутності документів, розроблять такі.
Найчастіше на підприємствах відсутні такі документи, як штатний розклад, правила внутрішнього розпорядку, накази, інструкції з охорони праці.
Окрім того в процесі підготовки адвокати Zakon911 проведуть окрему роз’яснювальню роботу із працівниками підприємства.
Безпосередній супровід перевірки із охорони праці адвокати Zakon911 здійснять у Харкові та Харківській області, що захистить Вас від можливих неправомірних дій з боку представників Держпраці.
У разі якщо в результаті перевірки винесено постанову про накладення штрафу, не гайте часу – є лише 10 днів на її оскарження. Ми допоможемо оскаржити такі постанови як в адміністративному порядку так і в судовому. Замовити послуги адвоката із трудового права можна шляхом оформлення електронного запиту на нашому сайті або за телефонами.