Перевірка кредитного договору юристом

    Юристи Zakon911 перевірять кредитний договір з банківською установою на предмет законності та відповідності чинного законодавства України у найкоротші строки та нададуть кваліфіковану консультацію щодо реального стану речей та подальших можливих дій.
     Юридичний аналіз кредитного договору є важливим як при укладанні кредитного договору так і при відновленні порушених прав фізичної особи, яка вже уклала кредитний договір.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Письмовий висновок юриста (у вигляді протоколу)
- Усна консультація юриста
Вартість: від 600 грн
Вартість послуг залежить від об’єму договору
Замовити>>

Особливості перевірки кредитного договору юристом


    Перевірка кредитного договору доречна перед укладанням кредитного договору, що дає можливість реально оцінювати існуючи ризики та обирати більш комфортні умови.
     Якщо Ви вже уклали кредитний договір, то перевірка його на законність знадобиться задля виявлення положень договору, які порушують Ваші права як споживача. Це дасть змогу в подальшому прийняти екстрені міри по відновленню Ваших порушених прав.
     Строк перевірки кредитного договору юристом в середньому становить 2-3 дні, в залежності від об’єму наданих юристу документів по кредиту.
     Вартість послуг з юридичного аналізу також залежить від об’єму документів та витраченого часу спеціаліста.
     Шановні Спооживачі, радимо Вам перед тим, як укладати кредитні договори, пересвідчитись, що такі договори та їх положення є законними та не містять ніяких скритих умов для Вас як Споживачів.
     Краще з самого початку знати, що купуєшь, ніж згодом виявити кота в мішку!

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія/оригінал кредитного договору
• Додатки та Додаткові угоди до договору (у разі наявності)
• Додаткові договори (у разі наявності. Наприклад, договір страхування)
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.