Претензійна робота

    Ваш контрагент надіслав Вам претензію? Або Контрагент не виконує зобов’язання по договору? Все це причини для проведення претензійної роботи.
     Претензійна роботи – це робота юриста, яка пов’язана із складанням претензій, написанням відповідей на претензій, контролем строків надання відповідей, формуванням вагомих аргументів, які захистять інтереси Сторони у досудовому врегулюванні спору.
     Претензійна робота це один із досудових способів врегулювання спору між Сторонами. І якщо Сторони врегулюють таким чином спір, то відповідно це зекономить їм багато часу та витрат.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Консультація юриста 500
- Складання претензії 1000 грн
- Складання відповіді на претензію 1000 грн

Термін складання претензії чи відповіді на претензію 1-2 робочих дні
Деталі за тел. 095 753 04 24 або залиште запит на нашому сайті.

Замовити послугу>>

Особливості проведення претензійної роботи


    Складання претензії.
    Об’єктом претензії можуть бути неякісно надані послуги, не виконані роботи чи виконані не в повному обсязі, недопоставка товарів, затримка виконання грошових зобов’язань та інше.
     Для якісного складання претензій, необхідно зібрати докази невиконання зобов’язань за договором. По різним видам договорів вони можуть бути зовсім різними.
     Так, наприклад, у разі затримки оплати грошових коштів, доказами будуть акт-звірки, товарно-транспортні накладні, акти надання послуг та інше.
     Докази додаються до претензій в оригіналах чи засвідчених копіях.
     Окрім того претензія повинна відповідати вимогам ст. 222 Господарського Кодексу України.
Важливо також пам’ятати, що у разі якщо в договорі зазначено, що спори вирішуються в досудовому порядку, то пред’явлення претензії є обов’язком Сторін.

Підготовка відповіді на претензію
    Підготувати відповідь на претензію можна не пізніше 1 місяця, якщо інший строк не встановлено Господарським Кодексом або іншими законодавчими актами. Підготовка полягає у якісному вивченні самої претензії, додатків до неї (доказі) та реальної ситуації, яка є на підприємстві з приводу цього контрагенту.
     Юристи Zakon911 детально вивчать ситуацію, яка склалася з певним контрагентом, складуть претензію та у відповідності до чинного законодавства надішлють її контрагенту. У разі, якщо Ви отримали претензію, не зволікайте, скоріше звертайтеся до юристів Zakon911 для складання відповіді на претензію, адже законодавством встановлені певні строки надання відповіді на претензію.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Договір
• Претензія (у разі необхідності складання відповіді)

Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути змінений.