Отримання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон

    Виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон за відсутності згоди одного з батьків може бути дозволений на підставі рішення суду. Отримати дозвіл на виїзд з дитиною за кордон в судовому порядку іноді є єдиним виходом. Дуже часто чоловік чи жінка не дозволяють вивозити дитину за кордон (не надають дозвіл на виїзд дитини за кордон у нотаріальному порядку).
     Пропонуємо Вам швидке вирішення питання виїзду дитини за кордон в судовому порядку без нотаріальної згоди одного з подружжя. Для цього лише потрібно оставити запит на нашому сайті або за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

- Юридична консультація адвоката
- Підготовка пакету документів
- Отримання висновку із служби в справах дітей щодо місця проживання дитини
- Складання позовної заяви
- Представництво адвоката в судових засіданнях
- Підготовка процесуальних документів (заяви, клопотання)
Замовити>>

Отримання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон


    Важливою у справах про отримання дозволу на виїзд дитини за кордон є якісно підібрана доказова база та грамотно складена позовна заява. Результат судового розгляду залежить саме від переконливої аргументації позивача. Одним із найголовніших доказів у таких справах є безпідставна відмова одного з батьків, яка суперечить інтересам дитини. Саме вона є підставою для звернення до суду.
     Отримати таку відмову, як правило, можливо за допомогою використання листування. Тобто, потрібно надіслати офіційний лист на адресу проживання одного з батьків та дочекатись відповіді або зберегти докази поштового відправлення (опис вкладення, чек). Відповідь чи докази поштового відправлення будуть належним доказом у суді.
     Щодо змісту позовної заяви важливо чітко зазначити мету та період поїздки, що підтверджується відповідними доказами (білети на літак, рекомендації лікаря, туристична путівка та інше).
     Адвокати юридичної компанії «Закон 911» завдяки позитивному досвіду у практиці сімейного права, допоможуть Вам розібратися зі всіма юридичними тонкощами в справі про отримання дозволу на виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон за відсутності згоди одного з батьків.
     Ми підготуємо для Вас виграшну доказову базу, складемо юридично грамотну позовну заяву до суду.
     Консультації адвоката є безкоштовними у разі замовлення послуг щодо отримання дозволу на виїзд з дитиною за кордон в судовому порядку.

Пакет документів для замовлення послуги:


Копія паспортів чоловіка та жінки
• Копія РНОКПП
• Копія свідоцтва про розірвання шлюбу
• Копія свідоцтва про народження дитини
• Документи, які підтверджують мету виїзду дитини за кордон (туристична путівка, договір про навчання, довідка з закладу освіти, медичні висновки тощо)
• Доказ відмови батька чи матері у наданні згоди
Цей перелік необхідних документів не є вичерпним та може бути збільшений за результатами розгляду конкретно Вашої ситуації.