Оскарження виконавчого напису нотаріуса

    Виконавчий напис нотаріусу - це документ, на підставі, якого державний чи приватний виконавець стягує з боржника борг. Найчастіше стягнення відбувається шляхом здійснення виконавцем відповідних дій, таких як накладення арешту на майно, в тому числі нерухомість та банківськи рахунки.
     Якщо, на Ваше майно, нерухомість, банківськи рахунки виконавцем накладено арешт на підставі виконавчого напису нотаріуса, не впадайте у відчай! Адвокати Zakon911 допоможуть швидко зняти арешт з майна та визнати через суд виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
Залишити запит на юридичну консультацію можна на нашому сайті або за тел. 8 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Аналіз документів (постанови виконавця)
- Юридична консультація адвоката
- Запит на ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження (у разі необхідності)
- Підготовка позову
- Представництво інтересов в суді адвокатом

Вартість послуг: від 3000 грн

Замовити послугу>>

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?


    Оскаржити виконавчий напис нотаріуса можна виключно через суд. Головною позовною вимогою стане визнання виконавчого запису таким, що не підлягає виконанню.
     Оскільки, як правило, судові процеси тривають деякий час (від 1 місяця), а вирішити проблему із накладенням арешту потрібно швидше, пропонуємо вжити заходів щодо забезпечення позову з метою зупинення стягнення боргу.
Нотаріуси як і виконавці зобовязані керуватися чинним законодавством України в процесі здійснення своєї діяльності. Законом чітко визначена процедура накладення виконавчого напису нотаріуса та всі випадкі, коли такий запис можно робити. Нажаль, нотаріуси не завжди дотримуютьс таких процедур. Це дає вагомі підстави для оскарження в суді.

Пакет документів для замовлення послуги:


• Копія паспорту
• Копія РНОКПП (ідентифікаційний код)
• Копія договору, додаткових угод
• Копія Постанов виконавця