Юридичний супровід медичного бізнесу

Юридичний супровід медичного бізнесу – це комплекс юридичних послуг, які надаються командою кваліфікованих юристів та адвокатів на постійній основі щомісяця.

Багаторічна юридична практика та напрацювання в секторі медицини дозволяють Адвокатам Zakon911 супроводжувати діяльність медичних лабораторій, медичних закладів, лікарень державної та недержавної форми власності, приватних медичних кабінетів.

Юридичний супровід діючого закладу медицини може включати наступні послуги:

- Отримання медичних ліцензій (підготовка документів, організація проходження перевірки);
- Проходження акредитації/підтвердження акредитаційного сертифікату закладу охорони здоров’я;
- Забезпечення договірної роботи (розробка договорів, аналіз договорів, складання протоколів розбіжностей – договори з медичним персоналом, пацієнтами, підрядниками, постачальниками, оренди та інше);
- Підготовка поточних внутрішніх документів (заяви, накази, положення, оферти та інше);
- Організація заходів, які стосуються збереження конфіденційної інформації;
- Розробка документів стосовно збирання, обробки та використання персональних даних;
- Розробка юридичних документів для безпечної роботи online сервісів, сайтів, платформ (політика конфіденційної інформації, публічний договір, згода на обробку персональних даних, Угода Користувача, Правила користування сайтом/платформою);
- Юридичний супровід трудових відносин (трудові договори, контракти, залагодження конфліктів та інше);
- Претензійна робота (підготовка відповідей на адвокатські запити, на запити пацієнтів);
- Супроводження перевірок податкових органів, інспекції з питань праці та інших, акредитаційних, ліцензійних перевірок;
- Представництво інтересів в судах;
- Реєстраційні дії (реєстрація ФОП, ТОВ, внесення змін, збільшення статутного капіталу, внесення змін до Статуту та інше).

Проходження акредитації медичним закладом.

Акредитація закладу охорони здоров’я (далі - акредитація) - це офіційне визнання наявності у закладі охорони здоров’я умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних (фармацевтичних) працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

Заклади охорони здоров’я (далі - заклади) незалежно від форми власності, в тому числі аптечні, можуть добровільно проходити акредитацію.

Акредитація закладу проводиться після отримання ним ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів, крім активних фармацевтичних інгредієнтів.

Ліцензування медичної діяльності

Отримання ліцензії з медичної практики – необхідний елемент, який встановлює можливість здійснення господарської діяльності у сфері медицини.

Здійснення медичної практики без наявності відповідної медичної ліцензії передбачає відповідальність, зазначену в ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Відповідно до ст.. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Відкриття медичного закладу

Відкриття медичних закладів таких як приватні поліклініки для дорослих або для дітей, лабораторії, діагностичні центри, приватні клініки, медичні центри є досить складним процесом з юридичної точки зору. Оскільки від правильності та доцільності оформлення юридичних документів на старті залежатиме у майбутньому економічна вигідність бізнес-проекту, формат роботи медичного закладу, процеси налагодження роботи та багато інших аспектів господарської діяльності.

Саме тому, процес заснування або відкриття медичного закладу радимо доручити все ж таки фаховим спеціалістам з юриспруденції, які вже мають позитивний досвід у відкритті медичних закладів та які розуміють специфіку відкриття таких закладів.

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6 | тел.: 095 753 04 24 | e-mail: zakon911@gmail.com

Коротко про нас

Надаємо юридичні послуги в Харкові і області для громадян, організацій. Консультації по будь-яких правових і фінансових питаннях, представництво інтеерсів особи в суді, захист особи в суді. Знаходимо реальні і легальні рішення проблем, добиваємося максимально вигідних умов для вас.

Наші координати

Україна, місто Харків, вул. Юри Зойфера, 6

+38 095 753 04 24

zakon911com@gmail.com