Юридичний супровід Адвоката у справах з ДТП

    Юридичний супровід адвоката у справах з ДТП полягає у повному контролі розвитку справи по ДТП та наданні своєчасної юридичної допомоги кваліфікованими спеціалістами (юридичні консультації, оформлення документів, збирання доказової бази, свідчень свідків, представництво інтересів особи перед правоохоронними органами, в суді).
     І чим раніше адвокат вступить до справи, тим кращі результати можна буде очікувати.
     Хоча, звернутися за допомогою до адвокатів можна на будь-якому етапі: одразу після ДТП, під час судових засідань в суді.
     Територія надання послуг з юридичного супроводу справ по ДТП Адвокатами Zakon911 – Харків та Харківська область. Для того, щоб звернутись за юридичною допомогою заповніть форму на сайті або зателефонуйте за тел. 095 753 04 24

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?


- Виїзд адвоката на місце ДТП (1000 грн)
- Робота на місці ДТП (1000 грн/година)
- Формування доказової бази
- Складання позовної заяви, процесуальних документів
- Представництво інтересів особи в суді (1000 грн/засідання)

Вартість послуг: від 5000 грн

Замовити Послуги>>

Особливості юридичного супроводу адвоката у справах з ДТП


     Ідеальний варіант, коли адвокат виїжджає на місце події одразу після її настання. Супровід адвоката на місці ДТП – це запорука законного оформлення документів, в тому числі складання схеми ДТП, протоколу, свідчень свідків та інше.
     Вже на етапі першого дзвінка адвокат надасть Вам екстренну юридичну консультацію та роз’яснить Ваші права та обов’язки в конкретній ситуації. Так що навіть, під час очікування представників поліції, страхових служб, адвоката Ви вже будете юридично підкованими та зробите тільки ті дії, які в подальшому вплинуть позитивно на хід справи.
     За підсумком ситуації, яка склалася, наявних доказів, оформлених на місці події документів (схеми, протоколу), адвокат зможе оцінити перспективи розвитку справи.
     Так, стане зрозуміло чи є сенс подавати позовну заяву у цивільному процесі чи це економічно невигідно.
     Також зазначимо, що дуже часто виникає ситуація, коли потрібно оскаржувати дії представників поліції, якщо такы особи своїми діями порушили закон та порядок.
     В будь-якому випадку адміністративна справа виникне. (за винятком ситуації, коли обидва авто є застрахованими і складаються євро протоколи). А отже найкращим захистом у адміністративних справах по ДТП є захист професійного адвоката.
     ;Юридичний супровід адвоката у справах з ДТП - це гарантія найскорішого та найефективнішого вирішенння адміністративних та цивільних справ, пов’язаних з ДТП. Замовити послуги адвоката, який спеціалізується на справах по ДТП можна на нашому сайті шляхом заповнення форми нижче