Оскарження судового рішення

    Є судове рішення, яке Вас не влаштовує? Не витрачайте зайвого часу! Скоріше до кваліфікованого адвоката, який захистить Ваші інтереси в апеляційній або касаційній інстанції.
     Важливо пам’ятати, що кожне прийняте рішення має строк на оскарження. Тому час відіграє надзвичайно важливу роль. З приводу реальних шансів на оскарження та строків подання апеляційних скарг звертайтесь до наших адвокатів. Перша консультація щодо оскарження прийнятого рішення є БЕЗКОШТОВНОЮ. І вже під час першої консультації, за результатом аналізу наданих документів, Ви дізнаєтесь перспективи розвитку справи та шляхи вирішення виниклої проблеми.
     Запис на юридичну консультацію за тел. 050 635 74 41

Основними юридичними послугами в рамках оскарження судових спорів є:

- Аналіз та оцінка судового рішення і доказової бази
- Розробка подальшої стратегії
- Складання процесуальних документів
- Складання апеляційної, касаційної скарги
- Збір доказової бази
- Представництво адвокатом інтересів компанії в суді апеляційних інстанцій

Перелік послуг не є вичерпним, адже формується в залежності від потреб та поставлених завдань
>Замовити послугу>>

Особливості оскарження судових рішень:


    Оскарження судових рішень відбувається в порядку та у строки, визначеними чинним законодавством України. Якщо строки на оскарження судового рішення пропущені, то в апеляційній скарзі звертаємо особливу увагу на поважність пропуску строків на оскарження.
     Адвокати Zаkon 911 допоможуть оскаржити судові рішення в апеляційних, вищих спеціалізованих судах та Верховному суді України, за допомогою подачі відповідної апеляційної чи касаційної скарги.
     Багаторічний досвід роботи адвокатів Zаkon 911 дозволяє займатись складними та навіть резонансними справами. Ми пропонуємо комплексні рішення, які враховують кожну деталь справи.
     Якщо в процесі ведення господарської діяльності Вашої компанії виник судовий спір, за яким винисено рішення не на Вашу користь, Ви можете звернутись за юридичною допомогою до адвокатів Zаkon 911. Для цього потрібно лише заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати 050 517 76 82